Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Ptáte se

Trápí Vás otázky ohledně nemovitostí? Ať už máte jakýkoliv realitní problém, využijte našich zkušeností a ptejte se! Pište nám na email blog@pubec.cz. Vaše jména samozřejmě nezveřejňujeme ;-)

 13.4.2022

Sousedské vztahy související s realitami

Kdo má opravit plot? Já nebo soused? Co mám dělat, když mi padá na zahradu ovoce z vedlejší zahrady? A co když dětem spadne míč za vedlejší plot? Jaké zásady a pravidla mezi sousedy platí?

 6.4.2022

Odpovědi na Vaše otázky 1 - téma věcná břemena

Jak chápat věcné břemeno? Kdo může využívat pozemek zatížený břemenem? V jakém rozsahu ho může užívat oprávněný? Kdo má předkupní právo? A spousta dalších odpovědí na Vaše dotazy.

 24.1.2022

Termín podání přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2022 je tu!!!

Kdo má povinnost podat přiznání? A co když se jedná o prodej nemovitosti, dědictví nebo darování? Jaký použít formulář a odkaz na online formuláře…

 31.8.2020

Dopad koronaviru na ceny nemovitostí

Jak zahýbal koronavirus realitním trhem? Kolik aktuálně stojí byty v Plzni? Na složitou otázku, relativně jednoduchá odpověď: Čím dál tím více! Jak je to možné?

 30.4.2020

Pubec Blog

Co a kde najdete na blogu Pubec? Jaký je rozdíl mezi rubrikou a seriálem? Filtrování článků pomocí štítků a vyhledávání informací pomocí okénka lupa. Kontakt na redakci, kam můžete psát své dotazy, stížnosti či přání... ;-)

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec realitní trh prodej/koupě nemovitosti věcná břemena realitní poradna nájem bytu Petra Lehká Monika Štuksová Tereza Bělová cena nemovitosti nemovitost na investici developerské projekty novostavby slovo odborníka rozhovory slovo právníka právo v realitách daně z nemovitostí Jan Kantner Hypoteční specialista dědictví darovací smlouva hypotéky hypotéka Pubec úroková sazba


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.