Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Ptáte se

Trápí Vás otázky ohledně nemovitostí? Ať už máte jakýkoliv realitní problém, využijte našich zkušeností a ptejte se! Pište nám na email blog@pubec.cz. Vaše jména samozřejmě nezveřejňujeme ;-)

 31.8.2020

Dopad koronaviru na ceny nemovitostí

Jak zahýbal koronavirus realitním trhem? Kolik aktuálně stojí byty v Plzni? Na složitou otázku, relativně jednoduchá odpověď: Čím dál tím více! Jak je to možné?

 30.4.2020

Pubec Blog

Co a kde najdete na blogu Pubec? Jaký je rozdíl mezi rubrikou a seriálem? Filtrování článků pomocí štítků a vyhledávání informací pomocí okénka lupa. Kontakt na redakci, kam můžete psát své dotazy, stížnosti či přání... ;-)

 15.4.2020

Hypoteční FAQ

Jakou si mám zvolit fixaci úrokové sazby? Je možné prodat nemovitost se zástavním právem vůči bance? Na jak vysoký úvěr a s jakou splátkou dosáhnu, pokud je můj příjem 25.000 Kč čistého za měsíc? Která banka mi poskytne hypotéku nejvýhodněji?

 20.3.2020

Aktuální opatření při obchodech s realitami

Hygienická opatření prováděná Realitní kanceláří Pubec v souvislosti s epidemií koronaviru...

 1.1.2020

Realitní ordinace pro každého!

Trápí Vás otázky ohledně nemovitostí? Nevíte si rady s prodejem? Sháníte specifickou nemovitost, potřebujete právní radu či přemýšlíte o hypotéce? Ať už máte jakýkoliv realitní problém, využijte našich zkušeností - léčíme nezávazně a zdarma.

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec realitní trh prodej/koupě nemovitosti realitní poradna nájem bytu Petra Lehká cena nemovitosti nemovitost na investici developerské projekty novostavby slovo odborníka rozhovory Jan Kantner Hypoteční specialista hypotéky hypotéka Pubec úroková sazba


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.