Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Pronájem a nájem nemovitosti

Pronájem a nájem nemovitosti - jaký je v nich rozdíl? Nájemní smlouvy z pohledu nájemce a pronajímatele, pojem nájemné, jistota, režie, atd. Vše přehledně a na jednom místě.

 20.4.2021

BYT - prodat nebo pronajmout?

Co s prázdným bytem? Čemu přeje doba, prodeji nebo pronájmu…?

 1.1.2020

Realitní ordinace pro každého!

Trápí Vás otázky ohledně nemovitostí? Nevíte si rady s prodejem? Sháníte specifickou nemovitost, potřebujete právní radu či přemýšlíte o hypotéce? Ať už máte jakýkoliv realitní problém, využijte našich zkušeností - léčíme nezávazně a zdarma.

 14.10.2019

Studenti v Plzni již mohou bydlet jako studenti ve světě

Projekt Unicity Living představuje moderní model nájmu bytů. Inspirací pro tento mimořádný model bylo nájemní bydlení v Německu, Skandinávii a Polsku. V České republice se jedná aktuálně o největší soukromý projekt.

 14.10.2019

Byty k okamžitému nájmu - pro studenty, zaměstnance i manažery!

Rozhovor s makléřkou Petrou Lehkou o zkušenostech s nájmy a o unikátním projektu nájemního bydlení v Plzni na Borech, projektu Unicity Living.

 8.8.2019

Pronájem bytu = podnikání + výnos nebo riziko?

V současné době se velmi často setkáváme s tím, že lidé kupují byty, tzv. na investici. Z investovaných peněz jim ve formě nájemného tak plyne pravidelný výnos. Je ale potřeba si také uvědomit, že jde o určitou formu podnikání...

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec prodej bytu realitní trh realitní poradna nájem bytu Petra Lehká nemovitost na investici developerské projekty novostavby bytové domy slovo odborníka rozhovory zkušenost z praxe Šárka Pubcová


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.