Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Financování

Přemýšlíte o vhodné formě financování nemovitosti? Co je hypotéka a na co všechno ji lze použít? Úrokové sazby hypoték, ale i nákup nemovitosti na investici a mnoho dalších informací včetně odpovědí na Vaše dotazy naleznete v této rubrice.

 31.5.2022

Dosáhnu dnes na hypotéku?

Banky v dubnu zpřísnily podmínky pro hypotéky. V našem článku uvádíme hlavní změny a aktuální podmínky bank pro jejich poskytnutí i příklady pro srovnání. Navíc každý měsíc aktualizujeme druhou část článku a uvádíme přehled úroků nejznámějších bank.

 24.1.2022

Termín podání přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2022 je tu!!!

Kdo má povinnost podat přiznání? A co když se jedná o prodej nemovitosti, dědictví nebo darování? Jaký použít formulář a odkaz na online formuláře…

 15.6.2020

Zástavní právo smluvní

Podrobné vysvětlení zástavního práva! Zástavní právo z pohledu obchodu s nemovitostmi i z pohledu financí aneb jak skloubit bankovní operace s obchodními?

 15.4.2020

Hypoteční FAQ

Jakou si mám zvolit fixaci úrokové sazby? Je možné prodat nemovitost se zástavním právem vůči bance? Na jak vysoký úvěr a s jakou splátkou dosáhnu, pokud je můj příjem 25.000 Kč čistého za měsíc? Která banka mi poskytne hypotéku nejvýhodněji?

 15.10.2019

Vzít si hypotéku teď nebo později?

Velká řada klientů se často dotazuje, zda si vzít hypotéku nyní nebo otálet a vyčkávat...


Dálší podobná témata

prodej/koupě nemovitosti realitní poradna Tereza Bělová nemovitost na investici služby realitní kanceláře slovo odborníka daně z nemovitostí Zdeněk Helma Hypoteční specialista dědictví darovací smlouva hypotéky hypotéka Pubec úroková sazba realitní vtipy slovníček pojmů


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.