Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Prodej a koupě nemovitosti

Rubrika určená všem, kteří řeší nákup či prodej nemovitosti, potřebují se zorientovat v jednotlivých krocích obchodu, v odborných realitních pojmech a všech dalších záležitostech, které s obchodem a s nemovitostmi souvisí.

 10.6.2022

VÝHRADNÍ X NEVÝHRADNÍ smlouva s realitní kanceláří?

Já chci co nejvíc realitek, abych měl jistotu, že dům co nejrychleji prodám! Aneb, když si klient myslí něco, co funguje přesně naopak. Proč to tak je?

 31.5.2022

Dosáhnu dnes na hypotéku?

Banky v dubnu zpřísnily podmínky pro hypotéky. V našem článku uvádíme hlavní změny a aktuální podmínky bank pro jejich poskytnutí i příklady pro srovnání. Navíc každý měsíc aktualizujeme druhou část článku a uvádíme přehled úroků nejznámějších bank.

 24.1.2022

Termín podání přiznání k dani z nemovitých věcí za rok 2022 je tu!!!

Kdo má povinnost podat přiznání? A co když se jedná o prodej nemovitosti, dědictví nebo darování? Jaký použít formulář a odkaz na online formuláře…

 10.10.2021

Různé možnosti prodeje činžovních domů

Víte, že existuje více možností, jak prodat činžovní dům? Která varianta je v současné době výnosnější?

 1.5.2021

Nemovitost k rekonstrukci nebo novostavbu?

Zvažujete pořízení nové nemovitosti a rozhodujete se, zda si koupit nemovitost k rekonstrukci nebo sáhnout hlouběji do kapsy a investovat do novostavby? Jedná se často o rozhodnutí na celý život a obě varianty mají svoje výhody.

Zpět 1 2 3 4 5 6 7 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec prodej pozemku prodej bytu prodej/koupě činžovního domu prodej/koupě komerční nemovitosti realitní trh projekt Unicity Plzeň prodej/koupě nemovitosti cena bytu věcná břemena realitní poradna nájem bytu Petra Lehká Eva Berková Monika Štuksová Tereza Bělová cena pozemku cena nemovitosti nemovitost na investici developerské projekty novostavby bytové domy Michal Mašek služby realitní kanceláře slovo odborníka zkušenost z praxe slovo právníka právo v realitách daně z nemovitostí projekt Rezidence Pecháčkova družstevní vlastnictví Šárka Pubcová Jan Kantner Zdeněk Helma Hypoteční specialista koupě bytu zprostředkovatelská smlouva kupní smlouva úschovy a ochrana peněžní transakce dědictví darovací smlouva hypotéky hypotéka Pubec úroková sazba realitní vtipy slovníček pojmů


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.