Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Prodej a koupě nemovitosti

Rubrika určená všem, kteří řeší nákup či prodej nemovitosti, potřebují se zorientovat v jednotlivých krocích obchodu, v odborných realitních pojmech a všech dalších záležitostech, které s obchodem a s nemovitostmi souvisí.

 2.10.2020

Když o prodeji nemovitosti rozhodnou emoce a ne nabídka vyšší kupní ceny!

Stává se, že při prodeji nemovitosti nastane situace, kdy na jednu nemovitost je několik vážných zájemců, a potom padne klíčová otázka: Podle čeho bude majitel vybírat toho zájemce, který nemovitost nakonec koupí?

 30.9.2020

Nebojte se investovat do nemovitostí!

Pokud Vás láká investice do nemovitostí, pak věnujte několik málo minut tomuto článku. Nastíníme Vám, jak investování funguje a co od něj můžete čekat. Kam se jít poradit i jaká je aktuální nabídka.

 1.9.2020

Daň z nabytí nemovitostí již zrušena!

O zrušení daně z nabytí nemovitostí se diskutuje již dlouhá léta. Pro mnoho odborníků je tato daň naprosto nesmyslná a v Evropě v podstatě nemá obdoby. Ačkoli snaha tuto daň zrušit již tady několikrát byla, nikdy návrh neprošel, až nyní...

 31.8.2020

Dopad koronaviru na ceny nemovitostí

Jak zahýbal koronavirus realitním trhem? Kolik aktuálně stojí byty v Plzni? Na složitou otázku, relativně jednoduchá odpověď: Čím dál tím více! Jak je to možné?

 24.8.2020

Jak správně stanovit cenu pozemku?

Na cenu pozemku má vliv spousta faktorů. Některé jsou ovlivnitelné více, některé méně. Rozhodující vliv na cenu v tržně fungující ekonomice má samozřejmě trh sám. K čemu je tedy potřeba přihlédnout, když stanovujeme jeho cenu?

Zpět 1 2 3 4 5 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec prodej pozemku prodej bytu realitní trh prodej/koupě nemovitosti cena bytu věcná břemena realitní poradna Petra Lehká Eva Berková Monika Štuksová Tereza Bělová cena pozemku cena nemovitosti nemovitost na investici developerské projekty novostavby bytové domy Michal Mašek slovo odborníka zkušenost z praxe slovo právníka právo v realitách daně z nemovitostí projekt Rezidence Pecháčkova družstevní vlastnictví Šárka Pubcová Jan Kantner Zdeněk Helma Hypoteční specialista koupě bytu kupní smlouva úschovy a ochrana peněžní transakce dědictví hypotéky realitní vtipy slovníček pojmů


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.