Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Co se děje v RK

Jaký je běžný pracovní den realitního makléře? Život v realitní kanceláři, její zrození, členové týmu, proměny v čase, důležité a zajímavé události a také její přání, hodnoty a poslání.

 10.12.2020

Jsme tu pro Vás...

Dovolte, abychom Vám v současné nelehké době přinesli alespoň základní odpovědi na Vaše otázky, detailní informace o provozu kanceláře a o tom, jakým způsobem realizujeme schůzky, prohlídky a jednání.

 4.5.2020

#Seriál

Pavel Pubec, zakladatel firmy

Příběh prvního realitního makléře

KVĚTEN 1990: V Plzni se po 45 letech poprvé slaví osvobození Plzně americkou armádou. Právě jsem čerstvý „podnikatel - živnostník“. V té době nás v Plzni bylo pár a to slovo bylo něco naprosto neobvyklého, spíš skoro sprostého...

 30.4.2020

Pubec Blog

Co a kde najdete na blogu Pubec? Jaký je rozdíl mezi rubrikou a seriálem? Filtrování článků pomocí štítků a vyhledávání informací pomocí okénka lupa. Kontakt na redakci, kam můžete psát své dotazy, stížnosti či přání... ;-)

 1.4.2020

#Seriál

Zákon o realitním zprostředkování

Jak velký dopad bude mít realitní zákon na naši firmu?

Dne 3. 3. 2020 nabyl účinnosti nový zákon o realitním zprostředkování. Ráda bych zmínila alespoň základní pravidla, která zákon pro realitní zprostředkovatele požaduje a jakým způsobem jsme na změny připraveni.

 20.3.2020

Aktuální opatření při obchodech s realitami

Hygienická opatření prováděná Realitní kanceláří Pubec v souvislosti s epidemií koronaviru...

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec realitní trh historie RK Pubec slovo právníka právo v realitách Pavel Pubec Šárka Pubcová akce realitní kanceláře historie Plzně


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.