Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Realitní trh

V této rubrice shromažďujeme informace o realitním trhu v průběhu aktuálního roku, ale i několik let zpět. Díky tomu lze z článků vyčíst, jak se trh mění, jak se vyvíjí ceny a na co je momentálně vhodná doba. Naleznete zde různé grafy, čísla, příklady a také pohled na obchod s realitami přímo z praxe plzeňské Realitní kanceláře Pubec.

 

 10.12.2020

Jsme tu pro Vás...

Dovolte, abychom Vám v současné nelehké době přinesli alespoň základní odpovědi na Vaše otázky, detailní informace o provozu kanceláře a o tom, jakým způsobem realizujeme schůzky, prohlídky a jednání.

 1.9.2020

Daň z nabytí nemovitostí již zrušena!

O zrušení daně z nabytí nemovitostí se diskutuje již dlouhá léta. Pro mnoho odborníků je tato daň naprosto nesmyslná a v Evropě v podstatě nemá obdoby. Ačkoli snaha tuto daň zrušit již tady několikrát byla, nikdy návrh neprošel, až nyní...

 31.8.2020

Dopad koronaviru na ceny nemovitostí

Jak zahýbal koronavirus realitním trhem? Kolik aktuálně stojí byty v Plzni? Na složitou otázku, relativně jednoduchá odpověď: Čím dál tím více! Jak je to možné?

 26.6.2020

Rezidence Pecháčkova, nové byty v Plzni

V Plzni rostou nové moderní domy s byty 1+kk, 2+kk a 3+kk v Pecháčkově ulici! Vybavením i velikostí uspokojí jak mladou rodinu s dětmi, tak starší páry, ale také investory, kteří hledají byty vhodné k následnému pronájmu.

 11.2.2019

Zhodnocení realitního trhu v roce 2018

Jak se dařilo realitnímu trhu v roce 2018? Jaký druh nemovitostí se nejvíce prodávali? Jak se vyvíjela cena nemovitostí?

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec realitní trh prodej/koupě nemovitosti cena bytu cena pozemku cena nemovitosti nemovitost na investici developerské projekty novostavby bytové domy slovo odborníka slovo právníka právo v realitách daně z nemovitostí projekt Rezidence Pecháčkova Šárka Pubcová Jan Kantner koupě bytu


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.