Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Novostavby

Definice novostavby a jak se liší její pořízení od koupě běžné nemovitosti? Pořízení novostavby za účelem investice! Co jsou standardy, jak na klientské změny a spousta užitečných informací, které potřebujete vědět, když kupujete nemovitost z developerského projektu.

 30.9.2020

Nebojte se investovat do nemovitostí!

Pokud Vás láká investice do nemovitostí, pak věnujte několik málo minut tomuto článku. Nastíníme Vám, jak investování funguje a co od něj můžete čekat. Kam se jít poradit i jaká je aktuální nabídka.

 15.9.2020

Novostavby v nabídce RK Pubec

Aktuálně nabízené novostavby z portfolia Realitní kanceláře Pubec a odkazy na ně. Článek průběžně aktualizujeme ;-)

 20.7.2020

Rezidence Pecháčkova, financování

Pro byty v projektu Rezidence Pecháčkova v Pecháčkově ulici na Skvrňanech lze využít výhodné financování! Podrobnosti o tom, na koho se obrátit a jak vypadá příklad koupě bytu pro bydlení nebo na investici, naleznete uvnitř článku.

 26.6.2020

Rezidence Pecháčkova, nové byty v Plzni

V Plzni rostou nové moderní domy s byty 1+kk, 2+kk a 3+kk v Pecháčkově ulici! Vybavením i velikostí uspokojí jak mladou rodinu s dětmi, tak starší páry, ale také investory, kteří hledají byty vhodné k následnému pronájmu.

 14.10.2019

Studenti v Plzni již mohou bydlet jako studenti ve světě

Projekt Unicity Living představuje moderní model nájmu bytů. Inspirací pro tento mimořádný model bylo nájemní bydlení v Německu, Skandinávii a Polsku. V České republice se jedná aktuálně o největší soukromý projekt.

Zpět 1 2 Další

Dálší podobná témata

redakce Blogu Pubec realitní trh prodej/koupě nemovitosti cena bytu realitní poradna nájem bytu nemovitost na investici developerské projekty novostavby bytové domy služby pro developery slovo odborníka zkušenost z praxe projekt Rezidence Pecháčkova Zdeněk Helma koupě bytu hypotéka Pubec úroková sazba


Nenašli jste co jste hledali?

Položte dotaz, ozveme se

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.