Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Vize / poslání firmy


Čím jsme a budeme

Představujeme stabilní společnost etablovanou na realitním trhu, jsme leaderem v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí. Do našeho portfolia patří veškeré typy nemovitostí – komerční nemovitosti i nemovitosti určené k bydlení.

Realitní činnost pro nás není jen nákup a prodej nemovitostí, je to především služba klientovi. Lety ověřené know how nám dává možnost najít pro klienta optimální řešení.

Čerpáme z třicetiletých zkušeností a neustále na sobě pracujeme. Víme, že pečlivě zvolená strategie prodeje s využitím efektivních marketingových nástrojů, vede k úspěchu.

  1. Jsme kvalitní – kvalita byla a je pro nás vždy na prvním místě. Kvalita pro nás neznamená jen slovo, je to závazek ve vztahu k našemu dobrému jménu.
  2. Jsme komplexní – zastřešujeme veškeré aspekty realitního obchodu. Kromě klasického zprostředkování prodeje či pronájmu nemovitosti, zajišťujeme kompletní právní a finanční servis. Na základě znalosti realitního trhu jsme schopni poskytnout též důležité marketingové informace.
  3. Jsme rychlí – díky dokonalému technickému vybavení a ověřeným postupům dokážeme zakázku zrealizovat ve velice krátkém čase s maximálním výnosem.
  4. Jsme jiní – naše odlišnost spočívá v přístupu, v tom, co všechno pro klienta děláme. Orientujeme se na službu klientovi. Chceme udržovat portfolio reálných zakázek a tím kultivovat realitní trh.

Naše poslání

Zajišťujeme klientům bezpečnost a jistotu při obchodech s nemovitostmi. Uspokojujeme jejich tužby a sny při hledání nového bydlení a přispíváme tak k jejich šťastnému životu. Obohacujeme trh  rozmanitou nabídkou nemovitostí a hledáme  cesty ke zhodnocení  peněz našich klientů.