Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Koupě zemědělské usedlosti v Mezí u Manětína


Neznám jiného představitele RK Pubec než makléře p. Maška a způsob, jakým vedl celou zakázku byl naprosto nečekaný. Hned na prvním setkání, kdy jsme přijeli jen na prohlídku, překvapil detailními znalostmi a bezvadnou přípravou. Zaujal sveřepostí, s jakou se pouštěl do řešení sebenemožnějších dotazů, osobním zaujetím najít správnou a pravdivou odpověď. Nebál se projevit neznalost ani slabinu nebo nepopulární názor.

Z principu nemám rád makléře ani realitní kanceláře a bedlivě jsem proto sledoval, co se bude dít. Ale nestalo se nic. Nic, s čím bych nesouhlasil. Celá kauza proběhla tak, jak začala! Slovo platilo, p. Mašek otevřeně hájil zájmy RK, ale s důrazem na vyváženost a oboustrannou výhodnost. Přístup byl až rodinný, vše při zachování profesionálního přístupu, znalostí, doporučení a štábní kultury.

Shrnuto, jsem rád, že jsem celou anabázi mohl absolvovat. Poučil jsem se. Změnil mínění. Našel poctivé lidi. Poctivou práci a poctivý přístup na místě, kde bych ho nehledal. V nouzi jsem poznal přítele. Jsem vděčný za tu zkušenost.

Ze skromných, ale o to zřetelněji vnímaných poznámek pana Maška, z rozsahu kompetence, které mu byly svěřeny, usuzuji, že RK Pubec je tak trochu "jiná" RK... A tak je pro mě svět zase o trošku jednodušší. Když budu potřebovat vyřešit nemovitost, vím kam jít.

S úctou a přáním všeho nejlepšího

Ing. Antonín Novák

Zpět na seznam referenčních dopisů

Zakázku vyřizoval

Bc. Michal Mašek

Bc. Michal Mašek
Realitní makléř
Mobil: +420 733 108 284
Tel: +420 377 226 767
masek@pubec.cz


Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.