Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Byt 1+1 v Železniční ulici v Plzni


Dodatek k dotazníku

Vážení, v bodě 3 dotazníku mám označit důležitost faktorů, což se tak docela nedá. Když jsem hledala byt ke koupi, nejprve jsem pátrala v inzerátech po bytech vyhovujících parametrů. Zajímala mě velikost, rozvržení plochy, způsob vytápění a ohřevu vody, lokalizace.

Když jsem takové byty našla, teprve jsem se podívala, která realitní kancelář je má v prodeji. Je to samozřejmě věc důvěry ve firmu, její zkušenosti a reference.

V mém případě jsem si do úzkého výběru dala tři byty, z nichž dva nabízela vaše realitní kancelář a jeden od M&M. Jiní nabízející moji důvěru neměli.

Navštívila jsem všechny tři byty a musím konstatovat, že pouze dvě nabídky od vás byly nabízeny tak, že skutečnost odpovídala tomu, co bylo deklarováno. Takže jsem vybrala z oněch dvou možností tu, která vyhovovala lépe.

Co musím vyzdvihnout, je přístup obou makléřů. Jejich vystupování, způsob podávání informací, doložení relevantních informací.

Vzhledem k tomu, že po výběru bytu jsem nadále komunikovala s panem Michalem Maškem, chci zejména vyzdvihnout jeho osobní přístup. Na jakýkoliv můj dotaz reagoval obratem a vše vyřídil precizně a rychle. Opravdu jen málokdy se člověk setká s tak profesionálním přístupem. Jeho vystupování od počátku vzbuzovalo důvěru a potvrzovalo, že Realitní kancelář Pubec své „jméno“ nezískala nadarmo.

Obchod byl uzavřen, formality vyřízeny, všechno proběhlo k mojí naprosté spokojenosti. Věřím, že i ke spokojenosti osoby prodávajícího.

Proto chci tímto vyzdvihnout práci pana Maška, poděkovat mu a Realitní kanceláři Pubec chci popřát, aby všichni její zaměstnanci byli tak erudovaní, jako je on.

Mnoho spokojených klientů vám přeje.

Konstantina Dočkalová

Zpět na seznam referenčních dopisů

Zakázku vyřizoval

Bc. Michal Mašek

Bc. Michal Mašek
Realitní makléř
Mobil: +420 733 108 284
Tel: +420 377 226 767
masek@pubec.cz


Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.