Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Reprezentativní byt 3+1 v blízkosti centra Plzně


Předmětem koupě se stal zrekonstruovaný slunný byt v činžovním domě v ulici Kardinála Berana v širším centru města Plzně. Předností bytu byla bezesporu nejen poloha, ale také užitná plocha 136 m2, balkón, prostorný sklep a podíl na společné zahradě ve vnitrobloku.

Vyjádření klienta

S realitní kanceláří PUBEC jsem jednala poprvé a byla jsem mile překvapená profesionálním přístupem. Makléř byl velice ochotný a schopný poskytnout veškeré informace týkající se nemovitosti. Nemovitost jsme pořizovali od cizince, který nehovořil česky. Pro kancelář to nebyl problém a ihned zajistila tlumočnici. S průběhem obchodu jsem spokojená a realitní kancelář PUBEC doporučuji vřele dál.

Lucie Cinterhofová

Vyjádření makléře

Tento obchodní případ nebyl úplně jednoduchý, jednalo se o krásný prostorný byt, ale v lokalitě s horším parkováním, museli jsme tedy najít klienta, pro kterého to nebude handicap a který ocení další přednosti bytu. Původním majitelem bytu byl cizinec, hovořící pouze italsky a za pomoc s tímto obchodním případem musím také velice poděkovat paní Peřinové, která byť není překladatelka, hovoří plynule italsky a s celým tímto obchodním případem nám pomáhala. Byt se nám nakonec podařilo prodat v relativně krátkém čase a hlavně ke spokojenosti obou smluvních stran.

Ing. Jan Kantner

Reprezentativní byt 3+1 v blízkosti centra Plzně