Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Pozemky pro rodinné bydlení v Letkově, V Podlesí II.


Pozemky prodávané jako ALL INCLUSIVE, připravené k okamžitému zahájení výstavby rodinných domů. Kompletně zasíťované, s dokončenými komunikacemi  a chodníky, veřejným osvětlením a veřejnou zelení s místy pro relaxaci. Všechny pozemky mají i jednotné oplocení a automatická vjezdová vrata, kóji na popelnici, poštovní schránku a zvonek. Celá lokalita Letkov, V Podlesí II. je výjimečná svým klidným prostředím s bezprostřední blízkostí lesa a svou velmi dobrou dostupností do města. Poskytuje dostatek soukromí všem majitelům a nádherný výhled do kraje.

Vyjádření klienta

Pozemek jsem sháněl neuvěřitelných 5 let. V podstatě jsem od první chvíle věděl, jak bych si ho představoval. Ač jsem na internetu hlídal nabídky každý den, nikdy jsem nenarazil na místo, kde bych chtěl se svoji rodinou strávit zbytek života. Vždy se našla nějaká komplikace. Beru místo a polohu jako to nejdůležitější. Mezi mé požadavky patřilo vlastně jen krásné a čisté prostředí a kompletní infrastruktura. I tak to byl problém! Když už měl pozemek pěkný výhled, ležel vedle neudržovaného statku, popřípadě autodílny. Nebo se k němu přijíždělo neupravenou polní cestou. Musím říct, že byla doba, kdy jsem byl i přesvědčený – že nám stavba není souzena a koupíme hotový dům.

Když jsem se dozvěděl o této lokalitě a přijel na místo, věděl jsem že je to ono! Vlastně jsem se nemusel ani rozmýšlet. Nádherné místo s pěkným výhledem, v blízkosti les a kompletní infrastruktura. Velkou výhodu vidím navíc i v blízkém nájezdu na dálnici D5 směr Praha. Po bližším jednaní jsem navíc podlehl i výhodám přísného regulativu. Určuje základní pravidla pro klidné a pohodlné žití všech obyvatel lokality. A to je pro mě velmi důležité.

Dnes jsem velmi šťastným majitelem pozemku v lokalitě Letkov – Podlesí II. Mohu toto místo doporučit každému, kdo má rád klidné a hezké bydlení. Mě tato lokalita absolutně okouzlila Navíc absolutní profesionalita makléře pana Helmy, při jednání o koupi, mi dodala jistotu, že toto místo je jedním z mých nejlepších rozhodnutí mého života. Nejen pro mě, ale pro celou moji rodinu.

Míra Hejda

Moderátor a programový ředitel rádia Kiss Proton

Vyjádření makléře

Spolupráce s panem Hejdou byla velmi příjemná a profesionální zároveň. Klient měl jasnou představu – chtěl koupit kompletně zasíťovaný pozemek na pěkném místě. Dovolím si konstatovat, že lokalita Letkov, V Podlesí II., kromě těchto dvou parametrů, disponuje dalšími přidanými hodnotami – např. blízkost lesa, Plzeň na dosah a rovněž p. Hejdou zmíněný prostorový a funkční regulativ, který určuje základní pravidla pro danou lokalitu – nemůže se např. stát, že si Váš soused postaví na svém pozemku stavbu v nějakém pseudostylu či s věžičkou. Pan Hejda je prvním klientem, který V Podlesí II. začal stavět svůj vysněný rodinný dům, a to ještě před stavebním dokončením této lokality, což mu bylo ze strany investora bez problémů umožněno. Dnes je obytná zóna již kompletně dokončena a další spokojení klienti p. Hejdu s výstavbou svých domů následují…

Bc. Zdeněk Helma

Pozemky pro rodinné bydlení v Letkově, V Podlesí II.