Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Kompletně zasíťované pozemky pro bydlení v Blovicích


Jednalo se o prodej kompletně zasíťovaných stavebních pozemků situovaných v okrajové části obce Blovice v ulici Pod Stráží. Na všech parcelách byly vybudování přípojky elektřiny, plynu, vodovodu a kanalizace. Výstavba rodinných domů na těchto pozemcích je regulována závaznými regulačními prvky.

Vyjádření klienta

S Realitní kanceláří PUBEC spolupracuje město Blovice již 10 let. S jejími službami jsme velmi spokojeni. Prostřednictvím této realitní kanceláře jsme prodávali nejvíce zasíťované pozemky a rodinné domy. Tím, že pozemky prodávala RK se širokou inzercí, nakupovali pozemky mladí lidé i z poměrně velkých vzdáleností od města Blovice. RK PUBEC se vlastně tímto postarala o růst obyvatel města, zvláště pak mladých lidí. Ve spolupráci mezi městem Blovice a Realitní kanceláří PUBEC chceme pokračovat  i v dalších letech.

Jan Poduška

starosta města Blovice

Vyjádření makléře

Naše spolupráce s městem Blovice trvá již přes deset let. Před šesti lety jsme úspěšně zrealizovali prodej kompletně zasíťovaných pozemků  v lokalitě Pod Stráží, kde již v současné době stojí rodinné domy převážně mladých rodin. Aktuální nabídka pozemků rovněž v lokalitě Pod Stráží je daleko rozsáhlejší a i na tomto místě rostou postupně nové rodinné domy. V současné době ještě nabízíme k prodeji rozsáhlý komplex budov bývalého statku v Blovicích. Při zprostředkování prodeje investujeme nemalé finanční prostředky do reklamy i inzerce, aby se nabídka nemovitostí dostala mezi co nejširší okruh potencionálních zájemců. S městem Blovice je velice dobrá spolupráce, protože všichni  zaměstnanci jsou velice vstřícní a spolehliví. Pro naši kancelář je velkou ctí, že nám město Blovice dalo svoji důvěru.

Lenka Polívková

Kompletně zasíťované pozemky pro bydlení v Blovicích