Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Hotel Astory v Plzni


Hotel Astory se nachází přímo v centru města Plzně nedaleko hlavního nádraží a nabízí ubytování v 31 pokojích s kapacitou 78 lůžek. Hosté mohou využívat služeb restaurace, kavárny nebo stylového klubu s barem a tanečním parketem. Hotel je vybaven stylovým nábytkem a interiér originálním designem navrženým pouze pro hotel Astory.

Vyjádření klienta

Chceme poděkovat Vaší realitní kanceláři za zprostředkování prodeje nemovitosti Hotelu Astory v Plzni, který jsme s manželem koupili. Děkujeme Vašemu realitnímu makléři panu Petru Ottemu za jeho důslednost, trpělivost a odbornost, kterou projevil při prodeji této nemovitosti. Jeho přístup byl velmi profesionální.

Přejeme Vám hodně úspěchů v podnikání a hodně spokojených klientů.

Josef a Viktorie Bayerovi

Vyjádření makléře

V létě se naší firmě podařilo úspěšně zprostředkovat prodej hotelu Astory.

Krásný moderní hotel v centru Plzně. Přesto tento obchodní případ nebyl jednoduchý. Hotely a podobné typy nemovitostí se neposuzují pouze jako nemovitost, ale také jako podnik. Je důležité, jak je oblíben u klientely, jakou má obsazenost, jaké jsou náklady spojené s provozem, smlouvy s cestovními kancelářemi, internetovými servery, účetnictví, movitý majetek atd.

Podařilo se mi najít klienta, který má v této oblasti realit a podnikání dostatek (bohaté) zkušeností. Po důkladném prostudování podkladů a nemovitosti se rozhodl hotel koupit. Požadavkem a cílem bylo najít bezproblémové řešení pro obě strany s garancí naprosté bezpečnosti obchodní transakce a plynulému přechodu vlastnictví, tak aby se to nedotklo provozu hotelu a hotelových hostů. Ke spokojenosti obou účastníků je dnes hotel předán a obchodní případ je úspěšně zrealizován.

Petr Otte

Hotel Astory v Plzni