Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Koho podporujeme / Podporujeme sport


Hokejový klub HC PUBEC Plzeň

V roce 2003 se stala Realitní kancelář Pubec hlavním partnerem hokejového mužstva a s tím souvisela i změna v názvu oddílu na současný HC PUBEC Plzeň. Historie hráčů tohoto hokejového oddílu sahá až do 80. let minulého století. Mužstvo hraje 2. nejvyšší soutěž v Plzni, což je krajský přebor 1. třídy (tj. čtvrtá nejvyšší soutěž v ledním hokeji v ČR). Domácí utkání se odehrávají na plzeňském zimním stadionu.

Hokejový klub HC PUBEC Plzeň

Hokejový klub HC Plzeň

Hokejový klub HC Plzeň

Realitní kancelář Pubec dlouhá léta podpovala plzeňský extraligový hokejový tým.

Házená TJ Plzeň Újezd

Mladší žačky hrající házenou v klubu Plzeň-Újezd jsme podpořili koupí dresů. Historie klubu sahá do třicátých let 20. století. Mládež TJ Plzeň-Újezd má dlouhodobě velkou prestiž. Všechny týmy mládeže hrají nejvyšší krajskou soutěž a každoročně se umisťují v popředí tabulek.

Házená TJ Plzeň Újezd

Mikulášský turnaj ve futsale - Přebor ČOS

Mikulášský turnaj ve futsale - Přebor ČOS

Naše kancelář je jedním z hlavních sponzorů halového turnaje ve futsale pravidelně od roku 2006, kde se setkává hned několik kvalitních futsalových družstev Plzeňského kraje.

Triatlon Šťáhlavice

Pravidelně od roku 2005 sponzoruje Realitní kancelář Pubec sportovní klání Triatlon Šťáhlavice – Malý železný muž, které se koná již od roku 1983. O celkovém umístění zde na rozdíl od jiných triatlonů rozhoduje součet pořadí v jednotlivých disciplínách. Plave se 500 metrů, na kole se jede asi 41 kilometrů a běží 5 km.

Triatlon Šťáhlavice