Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Koho podporujeme / Podporujeme kulturu


Festival Kytara

Realitní kancelář Pubec se stala garantem velice zajímavé akce Festival Kytara, kterou pořádá agentura Synagoga Concerts pana Michala Jančaříka. Stará synagoga pojme asi 150 diváků a její komorní prostředí dodává pořádaným koncertům opravdové kouzlo. Na minulých ročnících festivalu Kytara ve Staré synagoze v Plzni ukázali své umění např. umělci Jiří Schmitzer, Radim Hladík & B.E., Lenka Filipová se skvělým violoncellistou Štěpánem Švestkou a prof. Štěpán Rak spolu s Alfrédem Strejčkem.

Festival Kytara

Vyjímečná hudba ve vyjímečném prostředí

Vyjímečná hudba ve vyjímečném prostředí

Realitní kancelář Pubec je jedním z partnerů pořádaných koncertů v jedinečném prostředí plzeňské Velké synagogy. Partnerství mezi kanceláří a projektem Synagoga Concerts trvá již několik let. Během té doby jsme měli možnost být hlavním partnerem několika koncertů velmi významných českých zpěváků jako např. Karla Plíhala a Mirka Kováříka, Miroslava Žbirky, Lucie Bílé, Karla Gotta, Radky Fišarové a dalších.

 

Vydavatelství Starý Most

Plzeňské soukromé nakladatelství a vydavatelství Starý Most bylo založeno na přelomu let 1999 a 2000. Realitní kancelář Pubec přispívá na vydání knih především s regionální tematikou, např. Plzeň z nebe, Plzeňské pohlednice, Tajemství šumavských vrcholů atd.

Vydavatelství Starý Most

Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem

Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem

Festival Divadelní léto pod plzeňským nebem se stal v minulých letech pro Plzeň a její obyvatele velkou senzací. Tisíce diváků strávilo příjemné letní večery na neobvyklých místech v historickém centru města při sledování divadelních představení, např. Don Juan nebo Revizor. Realitní kancelář Pubec je jedním z partnerů tohoto projektu.