Realitní kancelář
Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Pubec bude více online!


Zveřejněno: 10.6.2019

Vážení čtenáři našeho Bulletinu,


vězte, že uplynulo již 25 let od prvního vydání našeho časopisu, Bulletinu č.1. Jeho náklad byl tehdy v roce 1994 celkem 15 000 ks a tvořil ho jeden oboustranný černobílý list A4. Od října 1995 se postupně navyšoval náklad, rozšiřoval se jeho obsah a postupem času se stal pravidelnou tiskovinou vydávanou 6x ročně.


Minulost a současnost


Pavel Pubec vypráví, jak první kartotéku klientů měl na stole v krabici od bot. Tenkrát se ještě nemovitosti nehledaly na internetu, ale ve výlohách domů a právě v inzertních časopisech. Někteří z našeho týmu, kteří pamatují tyto pubcovské začátky, dodnes vzpomínají, jak se po vydání Bulletinu a jeho roznosu do domácností, rozezněly ve firmě telefony a recepční nestíhaly požadavky klientů vyřizovat.
Čas však letí a posunul nás nejen do nových, moderních prostor vybavených počítači, obrazovkami a dotykovými tablety, ale i o čtvrt století dál, do světa internetu. Žijeme v době, kdy informace jsou dostupné úplně všem na každém kroku, a to doslova!


Budeme ještě více online


Skutečnost, že po vydání Bulletinu u nás nezazvoní ani jeden telefon, svědčí o tom, že s Vámi, našimi klienty, musíme začít komunikovat jinak a jinde…na internetu! Tam také bude směřovat naše letošní pozornost. Rádi bychom v tomto roce podpořili propagaci našich služeb pomocí tzv. online marketingu (= souhrnné označení pro propagaci produktů, služeb či jiných aktivit v prostředí internetu). Důležitou částí změn, bude vývoj firemního blogu. Jeho prostřednictvím bychom Vás průběžně informovali o aktuálním dění na realitním trhu, přinášeli Vám zajímavosti a novinky související s bydlením, radili Vám, trochu Vás vzdělávali
v oblasti realit, odpovídali přímo na Vaše dotazy a třeba Vás i trochu inspirovali…


Máte-li tudíž jakékoli otázky týkající se nemovitostí,  právní otázky z oblasti realit, dotazy na financování koupě nemovitosti apod., volejte bez váhání k nám do kanceláře na číslo 800 888 210 nebo pište na info@pubec.cz. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. ;-)


Bulletin se změní, ale nezmizí


Z výše uvedených důvodů projde změnami i náš Bulletin. Musím však uklidnit ty z Vás, kteří jste si náš časopis oblíbili a necháváte si jej pravidelně zasílat. Možnost zasílání emailem nebo poštou domů zůstane zachována.
Aktuálně dojde ke snížení četnosti vydání za rok. Příští číslo, Bulletin č.144, vyjde již v novém termínu během měsíce září.
O jeho vydání Vás budeme podrobně informovat na našich webových stránkách.
Náš Bulletin by neměl být pouze inzercí jednotlivých nemovitostí, ale měl by se stát odborným realitním časopisem, kde čtenáři najdou obecné i lokální informace z realitního trhu, informace z oborů příbuzných a souvisejících s realitami, informace právní, nově informace o financování nemovitostí a zůstanou v něm i události z naší “Pubcovské rodiny”, projekty a zajímavé nemovitosti z naší nabídky.

Veškeré Bulletiny si můžete kdykoli prohlížet online na našich webových stránkách. Můžete si také objednat jejich odběr emailem nebo zaslání vytištěného Bulletinu ve fólii přímo do Vaší poštovní schránky. Stačí, když kontaktujete naši recepci.

Věřím, že uvedené změny budou pro Vás přínosem.

Kristýna Vyčítalová Soukupová, Dis.

Pubec bude více online!

Prohlédněte si další weby RK PUBEC:

Chci prodat nemovitost