Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Otevíráme nové možnosti investování v Itálii! Toskánsko, Sardinie, ...


Zveřejněno: 10.12.2018

Vážení klienti,

aktuálním tématem dnešní doby jsou stále možnosti investic do nemovitostí. Řešíme to s klienty dnes a denně.

Řada investorů volí logicky investice do koupě menších bytů 1+kk a 2+kk. Uložení peněz nenese velká rizika a výnos je stabilní. My bychom však chtěli nabídnout další možnosti pro Ty, kteří se již těchto relativně dostupných možností nasytili.

Přicházíme s novou službou, jejímž cílem je rozšířit výběr a pole působnosti i mimo Českou republiku. Našim klientům jsme již dokázali zprostředkovat koupě nemovitostí typu hotely, penziony a byty v Bavorsku, nově přicházíme s nabídkou koupě nemovitostí v Itálii.

Itálie skýtá celou škálu možností koupě nemovitostí různého typu, ať už byste chtěli koupit horský byt nebo byt u moře, rezidenci v Toskánsku, rodinný dům nebo vilu na Sardinii. Nemusí se také vždy nutně jednat o investici, ze které byste primárně chtěli mít pasivní příjem. Můžete si ji prostě jen užívat.

Naši česky hovořící partneři Vám nemovitost vytipují, zprostředkují Vám prohlídku, a následně Vás provedou celým realitním obchodem. Zajistí veškerou komunikaci s makléři, úřady, upozorní Vás na nutné poplatky a celý obchod, včetně právní stránky, pomohou zrealizovat. Na Vás je jen to, abyste našim makléřům co nejpodrobněji popsali svoji vysněnou nemovitost.

Tak Vám přeji hezké vánoční snění, a pokud si ho, jak věřím i díky našim službám, splníte, můžete příští rok na Vánoce snít např. ve vlastním apartmánu v italské Alta Badii.

S přáním všeho dobrého

Ing. Mgr. Michaela Džupinová

ředitel

Otevíráme nové možnosti investování v Itálii! Toskánsko, Sardinie, ...