Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Ohlédnutí za rokem 2016


Zveřejněno: 6.2.2017

Vážení klienti, přátelé a známí,

dovolte mi, abych se alespoň krátce zmínil
o činnosti RK Pubec v roce 2016.

Nejdříve trochu čísel a statistik. V minulém roce jsme dokázali zrealizovat 580 obchodních případů v celkové hodnotě téměř 800 milionů Kč. Je to mírný nárůst cca 5% oproti roku 2015. Jednalo se například o 170 bytů v ČR i v cizině, velké obchodní centrum v Plzni, významný hotel v Plzni, několik výrobních areálů v Plzni a okolí, nespočet rodinných domů, chalup, chat
a pozemků.
    
Naši nabídku, kromě běžného sortimentu, jsme obohatili o 4 velké developerské projekty s celkem 800 byty – v Poděbradově ulici, Na Dražkách v Plzni-Újezdě, UNICITY v Plzni na Borech a projekt Rezidence Blochovka ve Starém Plzenci. Lze říci, že rok 2016 byl velmi úspěšný.
    
Na podporu sportu a kultury v plzeňském regionu jsme přispěli částkou téměř
400 000 Kč. Podpořili jsme veletrh FINPEX, hokejové kluby HC Škoda a HC Pubec Plzeň, fotbalový klub Viktoria Plzeň, triatlon ve Šťáhlavicích, mistrovství ČR v triatlonu v Plzni, futsalový turnaj v Letkově, Divadelní léta pod plzeňským nebem a Divadelní léto v Nebílovech, FRESH Festival a Pivní fest v Plzni, charitativní plzeňské projekty, apod.
    
Pracovní tým 21 spolupracovníků byl stabilizovaný, nikdo neodešel ani jsme tým neposílili. Dvě kolegyně se nám vdaly, dvěma kolegům se narodil chlapeček a holčička a jedné kolegyni na mateřské dovolené holčička. Všichni jsme spravedlivě o rok zestárli.
    
Na závěr tu asi největší událost. Od 1. září 2016 po 26 letech strávených v nájmu v nebytových prostorách na Americké třídě, sídlíme ve vlastních nových kancelářích na adrese Šafaříkovy sady 5 v Plzni. Objekt je umístěn v sadech pod hotelem Continental, vedle nového bytového komplexu Palác Ehrlich. Byl postaven v roce 1986 Pozemními stavbami Plzeň pro organizaci Stavoprojekt Plzeň. V roce 2009 byla společností Plzeňský projektový ateliér a. s. provedena generální rekonstrukce. V současné době zde působí Innogy a.s. (dříve RWE), sdružení finančních poradců, Realitní kancelář Pubec a sdružení plzeňských advokátů.
    
Plocha kanceláří cca 600 m2 umístěných na nejlepším místě v Plzni, moderní interiér, využití nejmodernější techniky, ale hlavně zkušený profesionální tým, jsou předpokladem pro další zkvalitnění naší práce pro Vás, naše klienty.
    
Moc Vám děkujeme za Vaši přízeň. Jen díky Vám se naše firma může úspěšně rozvíjet i na současném náročném realitním trhu. Přijďte prosím, těšíme se na Vás, jsme připraveni Vám pomáhat při řešení problémů s Vašimi nemovitostmi.

S úctou Váš Pavel Pubec

Ohlédnutí za rokem 2016