Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Byty v Paláci Ehrlich jsou již téměř vyprodané!


Zveřejněno: 23.3.2015

Bytový dům Palác Ehrlich v Šafaříkových sadech v Plzni se zabydluje novými majiteli, kteří si koupí bytu z tohoto projektu často splnili svůj sen o ideálním bydlení. Prodeji bytů se v současné době velice daří, prodávají se v průměru 2-3 byty týdně. Celkově je prodáno více než 83 % projektu. Malometrážní byty byly již zcela vyprodány. V nabídce tak zůstávají větší byty situované přímo do Šafaříkových sadů, které mají prostorné balkóny nebo velmi komfortně řešené terasy. Vybírat je možné z několika dispozic a velikostí bytů od 98 m2 do 224 m2.

Proč bydlet právě v Paláci Ehrlich?

Jedná se o jediný dokončený projekt novostavby bytového domu v historickém centru města Plzně. Budova Paláce Ehrlich je situovaná na krásném místě uprostřed Šafaříkových sadů s doslova fascinujícím výhledem např. na Františkánský kostel, Muzeum a v pozadí kostel Sv. Bartoloměje. Tento pohled stojí rozhodně za prohlídku.

Jedním z největších rozdílů oproti jiným bytovým projektům je zajištění bezpečnosti Paláce Ehrlich formou nonstop recepční služby. Od 8 do 16 hodin je uživatelům bytů k dispozici ochotná recepční. Od 16 do 8 hodin je v domě profesionální bezpečnostní agentura, která zajišťuje díky fyzické přítomnosti a propracovanému kamerovému systému naprostou bezpečnost.

Dostatečný počet parkovacích míst je pro pohodlné bydlení v centru města nezbytnou nutností. I na to bylo při projektování Paláce Ehrlich pamatováno. Bytový dům nabízí 86 parkovacích míst ve čtyřech podlažích, což umožňuje pořídit si k jednomu bytu i více parkovacích stání.

Výhodná investice?

Koupě bytu v Paláci Ehrlich je i výhodnou investicí, a to vzhledem k umístění bytového domu ve středu města, které je zárukou trvalé hodnoty. O pronájem nadstandardně řešených bytů v blízkosti plzeňského centra je stále veliký zájem. S ohledem na skutečnost, že jich je v současné době na plzeňském realitním trhu nedostatek, jsou nájemci ochotni zaplatit za nájem takového komfortního bytu i desítky tisíc korun. Návratnost pořizovací ceny bytu je tak poměrně krátká.

Využijte poslední šanci investovat do budoucnosti a splňte si své sny o bydlení i Vy.

Kompletní informace o projektu naleznete těchto stránkách pod číslem zakázky PL7839PO zde. Nebo můžete pro podrobnější informace kontaktovat přímo makléře Petra Otteho na telefonu 603 180 592.

Byty v Paláci Ehrlich jsou již téměř vyprodané!