Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

zpět na výpis nemovitostí

Prodej – Rodinný dům s garáží v Plzni na Výsluní

Číslo zakázky: PL20081IU

Cena

4 950 000 Kč včetně provize RK

Lokalita

Plzeň

Užitná plocha

100 m²

Typ domu

patrový

Poloha objektu

samostatný

Způsob topení

ústřední - tuhá paliva

Počet pokojů

4

Stav objektu

dobrý

Druh stavby

smíšená

Sklep

28 m²

Inženýrské sítě

elektřina, vlastní studna, septik

Počet garáží

1

Podrobný popis

Předmětem nabídky je dům s garáží o užitné obytné ploše cca 75 m² v Plzni na Výsluní, v Řepkové ulici, který je veden pod číslem evidenčním. Jedná se je zděnou budovu původně konstruovanou jako chata, ale následně upravenou k celoročnímu užívání. Jednopodlažní stavba s obytným podkrovím byla vybudována v 70. letech 20. století. Podsklepený dům s dispozicí 4+1 je účelově členěn -1. podzemní podlaží nabízí prostornou garáž, dílnu, dříve užívanou jako prádelna, spíž a malý sklípek pod úrovní podlahy garáže. Dále je zde k dispozici kotelna, ve které je umístěn nový (z roku 2020) kotel na peletky, elektrický bojler a vodárna. Ze suterénu je umožněn přímý vstup schodištěm do přízemí domu. 1. nadzemní podlaží je dispozičně členěné na předsíň, kuchyni, koupelnu, WC, obytnou místnost a ložnici umožňující přístup na krytou verandu. Další dvě ložnice, jedna z nich s balkónem jsou situovány do podkroví domu.
K domu náleží pěkná udržovaná zahrada o celkové rozloze 616 m². Na zahradě je umístěn altán s krbem a skleník. Dále jsou zde postaveny zděné budovy využívané jako kolna a dílna. Součástí domu je také integrovaná psí bouda a oplocený kotec.
Budova je napojena na elektřinu, voda je čerpána z vlastní 9,5 m hluboké kopané studny a odpad sveden do septiku o objemu 7 m3.

Soubory ke stažení

Do oblíbených
Tisknout

Zakázku vyřizuje

Ida Ujházy

Ida Ujházy
Realitní makléř
Mobil: +420 603 180 592
Tel: +420 377 226 767
ujhazy@pubec.cz


Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

zpět na výpis nemovitostí