Realitní kancelář
Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

zpět na výpis nemovitostí

Prodej – Činžovní domy s podnikáním ve Stodě

Číslo zakázky: PL11391JK

Cena

9 500 000 Kč

Lokalita

Stod

Třída ENB

G

Užitná plocha

1 125 m²

Typ domu

patrový

Stav objektu

dobrý

Poloha objektu

v bloku

Druh stavby

smíšená

Podrobný popis

Předmětem prodeje je soubor činžovních domů s přístavbami ve Stodě na rohu ulic Domažlická a Ostrovní. Stod se nachází v okrese Plzeň - jih, cca 20 km jihozápadně od Plzně. Objekty jsou napojeny na elektřinu, voda je čerpána z vlastní 23m hluboké vrtané studny. Předmětem nabídky je také dvůr, který propojuje obě nemovitosti a na němž je umístěna studna a stodola sloužící ke skladování.
ČD v Ostrovní ulici je zděnou stavbou se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. V domě se nachází 4 bytové jednotky (3x 2+kk, 1x 1+1).
ČD na Domažlické ulici je podsklepenou zděnou stavbou se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím. V domě se nachází 3 nebytové prostory a 4 bytové jednotky (2x 2+1, 1x 3+1). Přízemí domu je provozováno jako herna a přilehlý byt využívají její provozovatelé. V přístavbě těsně navazující na původní budovu je umístěna provozovna pojišťovny a second hand.
Všechny bytové i nebytové prostory jsou pronajaty smlouvami na dobu určitou a generují měsíční výnos, který má další potenciál.

Soubory ke stažení

Do oblíbených
Tisknout

Zakázku vyřizuje

Ing. Jan Kantner

Ing. Jan Kantner
Realitní makléř
Mobil: +420 739 367 279
Tel: +420 377 226 767
kantner@pubec.cz


Kontaktní formulář

Položky označené hvězdičkou je nutné vyplnit

zpět na výpis nemovitostí

Prohlédněte si další weby RK PUBEC:

Chci prodat nemovitost