Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

zpět na výpis nemovitostí

Ikona neaktivníTuto nemovitost již nenabízíme!

Prodej – Luxusní sídlo firmy v bývalé faře v Chotěšově

Číslo zakázky: PL11169-1AL

Cena

-

Lokalita

Chotěšov

Třída ENB

B

Ukazatel ENB

133

Užitná plocha

223 m²

Plocha pozemku

265 m²

Typ domu

patrový

Stav objektu

novostavba

Poloha objektu

samostatný

Umístění objektu

centrum obce

Inženýrské sítě

elektřina, plyn, vodovod, kanalizace

Účel budovy

jiný

Zobrazit podrobné informace

Druh stavby

cihlová

Způsob topení

ústřední - plynové

Podrobný popis

Pro milovníky historie nabízíme bydlení v areálu fary ze 13. století. Klidné místo v uzavřeném areálu s dvorní zahradou, přesto v centru Chotěšova.
Novostavba domu je ideální jako kombinace bydlení a podnikání v oblasti služeb, např. masáže, terapie, zdravotní poradenství, yoga, wellness…. Jsou zde k dispozici 2 samostatné prostory – byt + wellness centrum se saunou. Objekt je napojen na veškeré inženýrské sítě, vytápění a ohřev vody je zajištěno 2 plynovými kotli. Prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. K domu náleží Feng-Shui zahrádka a travnatá terasa.
1.NP – Welness centrum nabízí velkolepý multifunkční prostor o užitné ploše 78m2, kuchyň včetně kuchyňské linky, saunu, sprchový kout, 2 samostatné WC, technickou místnost a příruční sklad.
2.NP – byt 3+KK je rozdělen na vstupní prostor, moderní koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC. Byt dále nabízí 2 samostatné ložnice a obytnou místnost s jídelnou a kuchyňským koutem o užitné ploše 49m2. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči.

zpět na výpis nemovitostí