Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Mgr. Eva Berková


Do Realitní kanceláře Pubec jsem nastoupila v roce 2017 jako brigádnice – asistentka právního oddělení. Při studiu vysoké školy jsem pomáhala kolegyni právničce s přípravou lehčích smluvních dokumentů a zaučovala se v chodu firmy. V červnu roku 2019 jsem úspěšně zakončila studium na Fakultě právnické Západočeské univerzity v Plzni a od srpna téhož roku zde pracuji na plný úvazek na pozici právníka, spolu s kolegyní, která je momentálně na mateřské dovolené.

Moje práce v Realitní kanceláři Pubec zahrnuje zejména přípravu veškerých právních dokumentů, které jsou potřeba k realizaci obchodního případu. Od kolegů makléřů dostávám podklady a informace ke každému obchodu, na základě kterých pak vytvářím kupní, nájemní či jinou smlouvu a nebo i další potřebné dokumenty.

V případě, že nás osloví klient, který již zájemce o svou nemovitost našel a potřebuje pomoci s prodejem nebo pronájmem, zajišťuji pro tyto klienty kompletní právní servis.

Do budoucna uvažuji o rozšíření svého vzdělání o titul doktor práv, který by mi mohl otevřít další možnosti. Nadále se hodlám vzdělávat v rámci nejen občanského práva, které ve své práci využívám nejvíce.

 

MOJE ČLÁNKY NA BLOGU: zde

Mgr. Eva Berková

Kontakt

Mgr. Eva Berková
Právník
Mobil: +420 377 226 767
Tel: +420 377 226 767
berkova@pubec.cz