Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Ing. Jan Kantner


Proč Realitní kancelář Pubec

Když jsem v roce 2008 přemýšlel o určité životní změně, osud mě shodou okolností zavál i na pohovor do Realitní kanceláře Pubec. Popravdě jsem o práci realitního makléře nikdy předtím příliš vážně nepřemýšlel, ale na pohovoru jsem se v této firmě cítil natolik dobře, že jsem se rozhodl to zkusit. Jak kdysi řekla jedna moje kolegyně, tuhle práci člověk musí milovat, aby u ní vydržel. A měla pravdu. I dnes, po tak dlouhé době, chodím do práce rád, protože jsem tu potkal fajn lidi, kteří jsou na stejné vlně a účel firmy tu není jen prázdnou frází. Vím, že se mohu spolehnout nejen na své šéfy, ale i na své kolegy, že tu funguje synergie a dobrá nálada a já pak získané zkušenosti, informace a pozitivní energii mohu předávat i svým klientům.

Čím se zabývám

Pracuji v oddělení prodeje a mám na starost realizaci prodeje a pronájmů. Ročně úspěšně zprocesuji kolem 80 obchodních případů, každý obchod i každý klient je trochu jiný, a tak se člověk stále učí. I když se v posledních letech snažím věnovat více komerčním nemovitostem, moje portfolio je stále komplexní a věnuji se tak prodeji i pronájmu všech druhů nemovitostí - byty, rodinnými domy či pozemky počínaje - developerskými projekty konče.

Co mám za sebou

V rámci studia jsem vystudoval na ZČU obor Ekonomika a management a ve své diplomové práci jsem se zaměřil na srovnání investičních příležitostí v ČR. Před tím jsem se rok věnoval čistě studiu anglického jazyka a strávil jsem 6 měsíců v USA. Po studiu jsem 2 roky pracoval v oboru financí a investic, což byla vhodná průprava i pro tuto práci.

Jak Vám mohu pomoci

Od roku 2008 jsem si - již jako realitní makléř - prošel na trhu nemovitostí obdobími krize, stagnace i strmého růstu, což mi přineslo spoustu zkušeností, takže dnes mohu svým klientům fundovaně poradit a pomoci. Že se mi to snad daří, mi naznačuje, že přes 50% mých obchodních případů jsou stálí klienti nebo lidé, kteří na mne dostali osobní doporučení. Mezi makléřem a klientem musí fungovat hlavně vzájemná důvěra a obchodní případ musí být za všech okolností veden korektně a transparentně. Že tomu tak bude, se u mne můžete 100% spolehnout.

Něco málo z mých statistik:

Prodej 2009 - 2016
319  nemovitostí za 633 mil. Kč

Pronájem 2009 - 2016
266 nemovitostí

 

Referenční projekty:

Nová Valcha - 1. etapa
Byty Sladkovského
Pozemky ve Starém Plzenci

Byty Poděbradka I

Byty Poděbradka II

 

MOJE ČLÁNKY NA BLOGU: zde

Ing. Jan Kantner

Kontakt

Ing. Jan Kantner
Realitní makléř
Mobil: +420 739 367 279
Tel: +420 377 226 767
kantner@pubec.cz