Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Bc. Zdeněk Helma


V Realitní kanceláři Pubec působím od července 2011. V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem prodával nemovitosti z majetku Města Plzně. Zkušenosti z předchozího zaměstnání a také znalosti fungování mechanismů územně samosprávních celků využívám poměrně často dodnes, a to mj. v opakované spolupráci s městy a obcemi především při prodeji nemovitých věcí (př. Město Blovice, Obec Letkov, Město Plzeň, Obec Vejprnice, Plzeňský kraj).

 

Rád přijímám výzvy

Rád vyhledávám a přijímám výzvy, proto jsem se ujal v RK většiny zakázek, nejednou velmi komplikovaných, realizovaných v rámci insolvenčních řízení a veřejných dobrovolných dražeb.

 

Developerské projekty

Cizí mi nejsou ani developerské projekty. Mezi ty nejzajímavější lze bezpochyby zařadit prodej téměř osmdesáti zasíťovaných stavebních pozemků v Letkově, V Podlesí II, či srovnatelného počtu bytů a rodinných domů v Plzni – Újezdu, ul. Na Dražkách (Stavba roku Plzeňského kraje 2017). Výjimečným pak byl rezidenční projekt Panorama Bolevák s více než šedesáti byty přímo u Velkého Boleveckého rybníka.

 

Nemovitost mimo Plzeňský kraj? Není problém!

Rád Vám pomůžu s prodejem Vaší nemovitosti i mimo Plzeňský region. Úspěšně jsem realizoval prodeje nejen v Praze či Karlovarském kraji, ale i v krajích Ústeckém, Středočeském, Jihočeském a Pardubickém.

 

Individuální přístup a potřeby klientů jsou důležité

Ke každé zakázce – velké i té malé – přistupuji vždy stoprocentně s cílem o maximální spokojenost všech zúčastněných stran. Jsem přesvědčený o tom, že individuální přístup, naslouchání potřeb klientů a jejich následné efektivní řešení je zcela určitě správnou cestou, kterou se mi – věřím – daří úspěšně naplňovat.

 

MOJE ČLÁNKY NA BLOGU: zde

Bc. Zdeněk Helma

Kontakt

Bc. Zdeněk Helma
Realitní makléř
Mobil: +420 734 754 067
Tel: +420 377 226 767
helma@pubec.cz