Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Bc. Veronika Brotanová


Celou svou profesní kariéru jsem strávila ve službách - práci v oblasti služeb zákazníkům považuji za své poslání. Kdyby se mě ale před pár lety někdo zeptal, asi bych netipovala, že budu pracovat v oblasti realit. A dnes považuji práci v Realitní kanceláři Pubec za logické vyústění své kariéry a moc si ji užívám!

 

Prošla jsem několik nadnárodních firem v oblasti služeb - pohybovala jsem se jak v místním, tak mezinárodním prostředí, zejm. v tom francouzském. Když jsem se rozhodla zklidnit svůj život - nedojíždět denně z Plzně za prací do Prahy, nebo netrávit dlouhé hodiny čekáním na letišti - a profesně se vrátit zpátky do Plzně, byla RK Pubec vlastně racionálním rozhodnutím. Realitní kancelář Pubec jsem znala, dokonce jsem přes ni již v minulosti kupovala rodinný dům. Líbilo se mi profesionální prostředí, vysoká úroveň a rozsah služeb i dlouhodobá špičková reputace. Proto jsem se rozhodla pro velký krok - přestup do oblasti realit. Byl to velký posun a rozhodnutí, kterého určitě nelituji. Užívám si každým dnem práci s klienty a rozmanitost jejich požadavků i potřeb v oblasti nemovitostí. Prodeje pozemků, bytů, rodinných domů, komerčních nemovitostí, ale i pronájmy a analýzy tržní ceny - každý požadavek je trochu specifický. Není divu, zákazník se prodejem své nemovitosti loučí s částí své historie, nebo nákupem/pronájmem startuje novou životní etapu a při takto velkém rozhodnutí si zaslouží individuální přístup. A tato pestrost každodenní práce mě nesmírně baví.

 

"Každý, kdo prodává svou nemovitost, loučí se s částí své historie nebo startuje novou životní etapu. Tak velká rozhodnutí si zaslouží individuální přístup."

 

Ke každému klientovi přistupuji individuálně, snažím se poslouchat jeho přání a potřeby a jakoukoliv transakci s nemovitostmi zákazníkovi maximálně zefektivnit. Každý, kdo už má zkušenost s prodejem, nákupem, nebo pronájmem nějaké nemovitosti, dobře ví, že jakákoliv realitní operace je spousta administrativy, času, i různých kroků kolem - často jde o stres, někdy o složité životní situace. My v RK Pubec se snažíme, aby náš klient nemusel všechny ty kroky vidět, aby  se s nimi nemusel zatěžovat, a aby vše proběhlo “bez nervů”. Osobně se snažím, aby šlo vždy o příjemnou životní situaci. U nás v realitní kanceláři se snažíme celý proces maximálně zjednodušit a práci přebíráme na sebe. Nepracujeme podle přesného mustru, ale naopak je pro nás každý obchodní případ jedinečný a originální, stejně jako přístup k člověku, který za ním stojí. A to je na té práci tak krásné..

 

Vždy si říkám, že kdyby se mých klientů někdo zeptal na jedno slovo, kterým by zhodnotili spolupráci s naší kanceláří, ráda bych slyšela slova “příjemné”, “profesionální”, nebo “překvapivé”. Mým přáním je, aby naše realitní kancelář byla vždy volbou číslo 1, pokud se zákazník rozhodne pro jakoukoliv realitní operaci a aby se k nám vždy klienti s důvěrou vraceli, pokud ucítí nějakou další nemovitostní potřebu.

Bc. Veronika Brotanová

Kontakt

Bc. Veronika Brotanová
Realitní makléř
Mobil: +420 739 628 321
Tel: +420 377 226 767
brotanova@pubec.cz