Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Bc. Michal Mašek


V Realitní kanceláři Pubec působím od počátku roku 2014. Tuto realitní kancelář jsem si při svém výběru zvolil hlavně kvůli jejímu dobrému jménu a tomu, že pro obyvatele Plzeňského kraje je synonymem pro úspěšnou a spolehlivou firmu, která jim poskytne jistotu, že svojí nemovitost prodají či pronajmou s maximálním výnosem a za maximálně výhodných podmínek.

 

Po dobu strávenou v této realitní kanceláři jsem měl možnost jednat s tisíci klientů a realizovat velké množství nejrůznějších obchodních případů od nájmů bytů, kancelářských, obchodních, skladovacích či výrobních prostor po prodej širokého portfolia bytů, staveb a pozemků různých druhů, různé velikosti a hodnoty. Věřím, že drtivá většina klientů, se kterými jsem měl tu čest spolupracovat, byla se službami naší realitní kanceláře a potažmo i službami mými, plně spokojena.

 

Spokojenost klientů je hlavním smyslem práce

V práci realitního makléře využívám mnoho obchodních a organizačních schopností získaných v předchozím zaměstnání, kdy jsem se 9 let věnoval péči o klienty v IT segmentu služeb. I když se zdánlivě jedná o poměrně vzdálený obor od realitní činnosti, oba tyto obory spojují právě klienti, kteří vyžadují perfektní servis a do detailu propracované postupy a služby. A právě spokojenost těchto klientů je hlavním smyslem práce jak realitního makléře, tak i např. pracovníků v sektoru služeb IT. Uvedené by samozřejmě nebylo možné bez systému soustavného vzdělávání svých zaměstnanců, který je v Realitní kanceláři Pubec na velice vysoké profesionální úrovni a je již za 26 let činnosti a hlavně praktických zkušeností pracovníků této realitní kanceláře, dotažený k maximální efektivitě.

Ve svém současném zaměstnání mám i to štěstí, že se vhodně doplňuje s mými zálibami, mezi které patří hlavně poznávání cizích zemí ve všech jejich podobách. Tj. nejen někam dojet a procestovat tamní přírodu a města, ale i mluvit s místními lidmi, jíst jejich jídla, pít jejich nápoje, platit jejich penězi, poznat jejich radosti a starosti a mnohé další spojené s nimi. Další velkou zálibou je pro mne sport a to nejen sportovní lezení, které mám asi nejraději, ale i mnoho jiných zcela obyčejných činností, které mají společné to, že je prostě dělám pro radost a je v nich jedno, jak moc dobrý nebo špatný v nich jsem. V tomto odstavci samozřejmě nesmím opomenout ani rodinu a přátele, bez kterých by nic z výše napsaného nemělo žádný smysl a nebylo by to zhola o ničem.

Závěrem bych rád poděkoval všem dosavadním klientům za velice dobrou spolupráci. Těm  z Vás, kteří zatím o spolupráci se mnou či s naší realitní kanceláří jen uvažují, bych rád řekl, že je jen na Vás, zda se rozhodnete naše služby využít a přesvědčit se tak o pravdivosti těchto řádek.

MOJE ČLÁNKY NA BLOGU: zde

Bc. Michal Mašek

Kontakt

Bc. Michal Mašek
Realitní makléř
Mobil: +420 733 108 284
Tel: +420 377 226 767
masek@pubec.cz