Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Otevíráme nové možnosti investování
v Itálii! Toskánsko, Sardinie, ...

Vážení klienti,

aktuálním tématem dnešní doby jsou stále možnosti investic do nemovitostí. Řešíme to s klienty dnes a denně.
Řada investorů volí logicky investice do koupě menších bytů 1+kk a 2+kk v ČR. Uložení peněz do tohoto typu nemovitostí nenese velká rizika a výnos je zpravidla stabilní. My bychom však chtěli nabídnout i další alternativy pro ty, kteří se již těchto relativně dostupných možností nasytili.

Přicházíme s novou službou, jejímž cílem je rozšířit výběr a pole působnosti i mimo Českou republiku. Našim klientům jsme již dokázali zprostředkovat koupě nemovitostí typu hotely, penziony a byty v Bavorsku a nyní nově přicházíme s nabídkou koupě nemovitostí v Itálii.

Itálie skýtá celou škálu možností koupě nemovitostí různého typu, ať už byste chtěli koupit horský byt nebo byt u moře, rezidenci v Toskánsku nebo rodinný dům či vilu na Sardinii. Nemusí se také vždy nutně jednat o investici, ze které byste primárně chtěli mít pasivní příjem. Můžete si ji prostě jen užívat.

Naši česky hovořící partneři Vám nemovitost vytipují, zprostředkují Vám prohlídku, a následně Vás provedou celým realitním obchodem. Zajistí veškerou komunikaci s makléři, úřady, upozorní Vás na nutné poplatky a celý obchod, včetně právní stránky, Vám pomohou zrealizovat. Na Vás je jen to, abyste našim makléřům co nejpodrobněji popsali svoji vysněnou nemovitost.

Petra Lehká

Realitní makléř

731 150 344

lehka@pubec.cz

makléřka Petra Lehká

Kontaktní formulář

Pole označená * je třeba vyplnit

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.