Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Studenti v Plzni již mohou bydlet jako studenti ve světě

14.10.2019

V roce 2016 začal v Plzni na Borech stavět úspěšný pražský developer komplex 8 bytových domů. Projekt s byty určenými ve valné míře studentům, jeho podobnost s malým městečkem a hlavně bezprostřední blízkost ZČU, dali vzniknout názvu UNICITY Plzeň. Záměrem bylo některé byty prodat jednotlivcům, rodinám či na investici a některé pronajmout studentům.

 

Odkud čerpal investor inspiraci?

Projekt Unicity Living představuje moderní model nájmu bytů.  Inspirací pro tento mimořádný model bylo nájemní bydlení v Německu, Skandinávii a Polsku. V České republice se jedná aktuálně o největší soukromý projekt.

 

Čím je projekt originální?

Atraktivita projektu pro studenty spočívá především v jeho umístění v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity. Benefitů je zde však víc. Veškeré studentské byty jsou úplně nové, vybavené moderním nábytkem, mají praktické dispozice 1+kk a 2+1. U každého bytu je balkón nebo lodžie. Zázemí společných prostor poskytuje například wi-fi, kavárnu, zdravé bistro, prádelnu, recepci, jóga místnost a společenskou místnost. V domech jsou umístěny kamery pro zajištění bezpečí nájemníků. Třešničkou na dortu je prostor sdíleného zeleného vnitrobloku. Čas s přáteli zde můžete trávit odpočinkem na designových relaxačních lůžkách či houpačkách, grilovat na moderních grilech, k posezení zvou masivní barové stolky a lavičky. Multifunkční oplocené hřiště, dětské prolézačky, posilovací stroje, trávníky a zeleň jen doplňují originální vzhled vnitrobloku.

Studenti mohou také využít současný atraktivní trend moderního spolubydlení, tzv. CO-LIVING.

 

Je ještě možnost si koupit nějaký byt?

Ano, projekt aktuálně prochází poslední etapou výstavby, ve které se prodávají kromě malých dispozic vhodných k následnému pronájmu i větší dispozice bytů jako 3+kk a dokonce i 4+kk pro rodiny s dětmi. Poslední volné byty na prodej si můžete vybrat v následujícím odkazu Unicity 3. etapa.

autor: redakce

 Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin