Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Rezidence Pecháčkova, nové byty v Plzni

26.6.2020

Projekt Rezidence Pecháčkova pochází z rukou investora, který má za sebou úspěšnou realizaci bytových domů PANORAMA BOLEVÁK. Nachází se v západní části Plzně - na Skvrňanech, v ulici Pecháčkova a navazuje na stávající bytovou zástavbu. Projekt je tvořen dvojicí bytových domů A a B, z nichž každý má 2 "věže" (východní věž a západní věž) spojené suterénem.

Celkem v projektu vzniká 108 nových moderních bytů s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk.  Ke každému bytu náleží sklep, balkón nebo terasa.

K bytu je nutné zakoupit garážové parkovací stání za cenu 299 000 Kč s DPH nebo venkovní stání za cenu 205 700 Kč s DPH.

Moderní bydlení i výhodná investice

Byty vybavením i velikostí uspokojí jak mladou rodinu s dětmi, tak starší páry, kteří si přejí žít v klidné a bezpečné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností na dosah, ale také investory, hledající byty vhodné k následnému pronájmu.

Virtuální prohlídka projektu a vzorového bytu

Virtuální prohlídka kompletního interiéru vzorového bytu i projektu -> spustit prohlídku 

(Virtuální prohlídka zahrnuje všechny místnosti bytu, včetně koupelny, ložnice nebo terasy. Prohlédnout si můžete také exteriéry projektu a to hned z několika výhledových míst. Specialitou je pak možnost rozhlédnout se pomocí rozšířené reality ve vašem mobilu či tabletu.)

Lokalita Plzeň - Skvrňany

Plzeňská městská část Skvrňany je oblíbenou lokalitou pro bydlení díky své poloze na západním okraji města. Místní obyvatelé si proto mohou užívat čisté ovzduší, dostatek zeleně a blízkost přírody.

Místní sídliště má k dispozici poměrně rychlé a kapacitní spojení s centrem města Plzně tramvajovou linkou číslo 2 a vyhovující silniční připojení mnoha směry – západně na Rozvadov a Stříbro, jižně přes Borská pole na Klatovy a Prahu a zejména Skvrňanští využívají kapacitně vyhovující západní spojení do centra města Plzně. Skvrňany protínají taktéž dvě vlakové tratě, k dopravě do centra lze využít pravidelné linky osobních vlaků ze zastávky Plzeň-Zadní Skvrňany.

V obvodu se rovněž nacházejí všechny formy školských zařízení. Několik mateřských i základních škol včetně specializovaných, umělecké školy, střední odborné školy a učiliště.

Pro volný čas obyvatel slouží divadlo, knihovna, nově rekonstruovaný park Na Okraji nebo údolí Skvrňanského potoka. Sportovního vyžití najdou obyvatelé dostatek po celé oblasti svého obvodu. Vyskytuje se zde mnoho dětských hřišť, fotbalových hřišť, plavecký bazén, tenisové kurty, Tělovýchovná Jednota, SK Slovan, atletický stadion, dopravní hřiště, pohybové studio, posilovna a další.

Byť sídliště není z těch větších, disponuje vlastní poliklinikou, lékárnou, úřadem, poštou, policejní služebnou, bankovními pobočkami, několika známými obchodními řetězci jako je Lidl, Penny Market, Albert. Doplňují je smíšené obchody a příjemné restaurace.

Za zmínku stojí i další výhoda této části Plzně. Skvrňany jsou pro obyvatele milující bujarý ruch velkoměsta tak trochu stranou od centra, a proto je nevyhledávají a ani neznají. Skvrňanští si proto pochvalují vskutku poklidné bydlení.

 

Volné byty ke koupi neleznete v tomto odkazu.

Kontakt na makléře:

Bc. Zdeněk Helma

telefon: +420 734 754 067

email: helma@pubec.cz

Aktuálně z projektu

Veškeré novinky z projektu najdete v odkazu zde.

autor: redakce BloguSouvisející články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin