Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Resort Alpalouka

26.9.2022

"Váš kousek Šumavy"

 

RESORT ALPALOUKA představuje exkluzivní komplex horských apartmánů určených pro rekreaci v jedné z nejoblíbenějších částí české Šumavy. Celý projekt je zasazen na krásném místě na západním svahu Alpalouky při okraji obce Železná Ruda, Špičák. Místo vyniká na jednu stranu svou dostupností a dostatkem služeb v okolí a na stranu druhou zajistí svým rezidentům klidný pobyt a dostatek soukromí. 

Resort je koncipován tak, aby ladil s okolní přírodou, ale zároveň zajistil svým obyvatelům dostatečné soukromí s výhledy do okolní krajiny, do údolí a luk nebo na hřebeny Jezerní hory či Pancíř. Zakládá si na vybavení interiéru ve vysokém standardu a kvalitě, zaručující svým rezidentům veškerý komfort. 

Vybírat můžete ze 14 exkluzivních horských apartmánů se zajímavými výměrami a příslušenstvím. Na každého zde čeká přesně takový prostor, jaký preferuje. Malé apartmány s atraktivními dispozicemi 1+kk uspokojí i náročnější klienty svou velikostí od 40 do 60 m2. Pro ty, kteří zde však chtějí trávit s rodinou či přáteli mnohem více času a mají nároky na své soukromí, máme připraveny unikátní apartmány 3+kk s velkorysou výměrou od 93 m2, a to buď jednopodlažní nebo dokonce mezonety! 

 

VŠECHNY nabízené apartmány mají k dispozici vlastní sklepy, které lze využít jako lyžárna či kolárna. 
VŠECHNY mají vyhrazeno buď 1 nebo 2 parkovací stání, některá krytá a některá venkovní. 
VŠECHNA parkovací stání jsou již zahrnuta v ceně apartmánů. 
A ČÁST apartmánů disponuje balkónem či dokonce úložným půdním prostorem. 
VÝHODY PROJEKTU: vlastní fotovoltaická elektrárna pro oba objekty, brána pro vjezd s čipem, zabezpečení objektů, vysokorychlostní internet, apod. 

 

Níže položený dům poskytne v suterénu společné zázemí pro celý resort jako wellnes a další služby. Na pozemcích je počítáno s venkovním prostorem pro rezidenty, s dětským hřištěm a ohništěm.

Výstavba projektu byla zahájena letos v zimě a probíhá dle harmonogramu.
Předpokládané dokončení je plánováno již na konec roku 2023.

 

VÝBĚR APARTMÁNU

FOTOGALERIE PROJEKTU

CENÍK


Kontak na makléře:
IDA UJHÁZY
tel: 603 180 592
email: ujhazy@pubec.cz


Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin