Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Pubec bude více online!

10.6.2019

Vážení čtenáři našeho Bulletinu,

vězte, že uplynulo již 25 let od prvního vydání našeho časopisu, Bulletinu č.1. Jeho náklad byl tehdy v roce 1994 celkem 15 000 ks a vypadal jako jeden oboustranný černobílý list A4. Od října 1995 se postupně navyšoval náklad, rozšiřoval se jeho obsah a postupem času se stal pravidelnou tiskovinou vydávanou 6x ročně.

 

(Zaujala Vás stará čísla bulletinů? Chcete si je prolistovat detailně? Můžete zde.)

 

Minulost a současnost

Pavel Pubec vypráví, jak první kartotéku klientů měl na stole v krabici od bot. Tenkrát se ještě nemovitosti nehledaly na internetu, ale ve výlohách domů a právě v inzertních časopisech. Někteří z našeho týmu, kteří pamatují tyto pubcovské začátky, dodnes vzpomínají, jak se po vydání Bulletinu a jeho roznosu do domácností, rozezněly ve firmě telefony a recepční nestíhaly požadavky klientů vyřizovat.

Čas však letí a posunul nás nejen do nových, moderních prostor vybavených počítači, obrazovkami a dotykovými tablety, ale i o čtvrt století dál, do světa internetu. Žijeme v době, kdy informace jsou dostupné úplně všem na každém kroku, a to doslova!

 

Pubec bude více online...

Skutečnost, že po vydání Bulletinu u nás nezazvoní ani jeden telefon, svědčí o tom, že s Vámi, našimi klienty, musíme začít komunikovat jinak a jinde…na internetu! Tam také směřovala naše letošní pozornost. Podpořili jsme letos propagaci našich služeb pomocí tzv. online marketingu (= souhrnné označení pro propagaci produktů, služeb či jiných aktivit v prostředí internetu). Důležitou částí změn, byl vývoj tohoto firemního blogu. Jeho prostřednictvím bychom Vás chtěli průběžně informovat o aktuálním dění na realitním trhu, přinášet Vám zajímavosti a novinky související s bydlením, radit Vám, trochu Vás vzdělávat v oblasti realit, odpovídat přímo na Vaše dotazy a třeba Vás i trochu inspirovat…

Máte-li tudíž jakékoli otázky týkající se nemovitostí, právní otázky z oblasti realit, dotazy na financování koupě nemovitosti apod., volejte bez váhání k nám do kanceláře na číslo 377 226 767 nebo pište na blog@pubec.cz. Rádi Vám pomůžeme a poradíme. ;-)

 

Bulletin se mění, ale nemizí

Z výše uvedených důvodů prošel změnami i náš Bulletin. Musím však uklidnit ty z Vás, kteří jste si náš časopis oblíbili a necháváte si jej pravidelně zasílat. Možnost zasílání emailem nebo poštou domů zůstala zachována. Aktuálně došlo ke snížení četnosti vydání za rok. Bulletin vychází vždy na jaře posledního března a na podzim posledního září. O jeho vydání Vás budeme podrobně informovat zde na blogu i newsletterem. Náš Bulletin by nově neměl být pouze inzercí jednotlivých nemovitostí, ale měl by se stát odborným realitním časopisem, kde čtenáři najdou obecné i lokální informace z realitního trhu, informace z oborů příbuzných a souvisejících s realitami, informace právní, informace o financování nemovitostí a zůstanou v něm i události z naší “Pubcovské rodiny”, projekty a zajímavé nemovitosti z naší nabídky.

Veškeré Bulletiny si můžete kdykoli prohlížet online na našich webových stránkách. Můžete si také objednat jejich odběr emailem (zde na stránce pod článkem) nebo zasílání vytištěného Bulletinu ve fólii přímo do Vaší poštovní schránky. Stačí, když mne kontaktujete na emailu blog@pubec.cz.

Věřím, že uvedené změny budou pro Vás přínosem.

 

autor: redakce = Kristýna Vyčítalová Soukupová (marketing RK Pubec)


Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin