Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Pubec Blog

30.4.2020

Vážený čtenáři,
pokud jsi doputoval do tohoto článku, je zřejmé, že potřebuješ radu, co a kde na našem Blogu Pubec hledat.
Je to vcelku jednoduché. Pubec Blog můžeš číst doma na počítači, na tabletu a samozřejmě i na svém mobilu. Na Blogu můžeš vyhledávat buď různá témata či konkrétní pojmy a to hned několika způsoby.

Rubrika

Na blogu se nachází seznam "rubrik". Jednotlivé rubriky sdružují obsahově podobná témata. Vyber si kliknutím rubriku, která tě zaujme, a Blog ti vysype k danému tématu obsahově podobné články. Všechny rubriky najdeš pod odkazem "Všechny rubriky".

Seriál

Vedle rubrik se na blogu nalézají také tzv. "seriály". Seriál slouží jako šuplík pro uložení článků s jedním stejným konkrétním tématem. Většinou se jedná o obsáhlejší problematiku, kterou by nebylo možné obsáhnout pouze jedním článkem, nebo se jedná o téma vyvíjející se v čase či téma vztahující se ke konkrétní osobě, apod. Seriály mívají více dílů a postupem času články v nich přibývají. Některé se také vztahují ke konkrétní rubrice, kterou tak rozšiřují. Všechny seriály najdeš pod odkazem "Všechny seriály".

Lupa = rychlé hledání

Pokud však potřebuješ něco najít rychle, zadej do kolonky s lupou určitý výraz nebo slovo, vystihující to, co potřebuješ najít. Blog ti poté nabídne seznam odkazů na články, kde hledaný výraz našel.

Štítky

Další způsob hledání nalezneš pod jednotlivými články. Pokud totiž dočteš článek až na konec a zaujme tě, tak pod článkem se nachází tzv. "štítky" (hnědá políčka). Štítky jsou drobné filtry pro určité pojmy vyskytující se v článku, ke kterým není na blogu vytvořena žádná rubrika. Ty však můžeš stiskem štítku vyfiltrovat z obsahu celého blogu všechny články, ve kterých se stejný pojem vyskytuje a najít tak potřebné informace. Štítky mohou znít na nějaký odborný realitní termín a nebo také na jméno autora článku. Lze tedy filtrovat i články od stejného autora.

Autor článku

Jak už jsem zmínila v odstavci výše, články lze filtrovat pomocí štítků dle jednotlivých autorů. Autor je také vždy uveden na konci každého článku a většinou je ve jméně vložen odkaz na profil autora. Takže pokud tě zajímá více informací o autorovi, klikni na jméno ;-)

Přijdou ti články zajímavé? Objednej si jejich odběr!

Pod každým článkem nebo i na hlavní stránce blogu si lze zaregistrovat sledování nově přidaných článků. Stačí vložit jakýkoliv funkční email do kolonky bez jména či dalších informací a následně potvrdit ve své emailové schránce odběr. To je vše. Články sice přidáváme každý týden a někdy i častěji, ale upozornění na nové články ti pošleme maximálně 1x za měsíc. V emailu ti vypíšeme vše, co jsme přidali a dáme ti k tomu odkazy. Takže pokud tě nějaké téma zaujme, klikneš a čteš. Pokud tě daný měsíc nic nezaujme, nemusíš se zdržovat brouzdáním po blogu, co je kde nového.

Kontakt

Čtenáři, nestyď se a klidně mi napiš! Třeba bys ses rád dozvěděl něco, co jsi u nás na blogu nenašel. Nebo by tě zajímaly informace ohledně konkrétní nemovitosti... Nebo máš tip na téma, které bys rád četl - sem s ním. Možná ti na blogu nebo ve světě realit něco nevyhovuje - postěžuj si. Ale můžeš nás i pochválit :-) Neboj se, nikdy nezveřejňuji žádná jména bez souhlasu.
Každopádně máš zde k dispozici kontaktní formulář, který po vyplnění doputuje na můj email blog@pubec.cz.
Jmenuji se Kristýna a RK Pubec se starám o marketing ;-)

autor: redakce Blogu

 

+

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.


Více k tématu

redakce Blogu Pubec

Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin