Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Novostavby v nabídce RK Pubec

15.9.2020

Novostavby zůstávají stále jedněmi z nejžádanějších nemovitostí na trhu.
 
Poptávka po koupi nových nemovitostí jako bytů, rodinných domů, ale také pozemků v Plzni a okolí, je stále velmi nenasycená. Přestože se na území Plzně staví, velice často jsou novostavby prodány již v počáteční fázi výstavby, a proto možnost výběru nemovitostí v projektech je značně omezená.

RK Pubec prodává tyto novostavby:

 

Unicity Plzeň

V naší nabídce naleznete aktuálně 3. etapu úspěšného projektu Unicity Plzeň, která nabízí byty na prodej v Plzni na Borech. Tato etapa má své specifikum v tom, že díky dispozici bytů je zaměřena více na rodiny s dětmi nebo na páry, které ocení tento typ bytu pro startovací bydlení. Na investory kupující byty do nájmu je zaměřena již méně. Nabízí převážně byty s dispozicí 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk.

Rezidence Pecháčkova

Dalším pěkným bytovým projektem v nabídce RK je Rezidence Pecháčkova. Nachází se v klidné bytové zástavbě západní části Plzně na Skvrňanech, v ulici Pecháčkova. Tvoří jej dvojice bytových domů, A a B, z nichž každý má 2 "věže" (východní a západní), propojené suterénem. V Pecháčkově ulici roste aktuálně 108 nových bytových jednotek. Ke každému bytu náleží zděný sklep, většina bytů bude mít balkón nebo terasu.
Na adresu tohoto projektu jsme již zveřejnili několik podrobnějších článků, které si můžete pročíst v odkazu zde.

Byty Poděbradka II

Bytový projekt Byty Poděbradka II navazoval na úspěšnou výstavbu projektu Poděbradka I. Byl určen zejména pro klienty upřednostňující pohodlné bydlení v centru Plzně. Je zároveň jedním z projektů, který potvrzuje rychlost prodeje a žádanost tohoto druhu nemovitostí. Přestože je bytový dům teprve ve výstavbě, veškeré bytové jednotky jsou již prodány.

autor: redakce Blogu

poslední aktualizace 6.10.2020Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin