Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Jsme tu pro Vás...

21.1.2021

Vážení klienti,

dovolte, abychom Vám v současné nelehké době přinesli alespoň základní odpovědi na Vaše otázky...

Jak je to s realitní činností v době nouzového stavu?

Z usnesení vlády o prodloužení nouzového stavu České republiky ze dne 14. února 2021 č. 125 a z přijetí krizových opatření dne 15. února 2021 dle § 5 písm. e) a § 6 odst. 1 písm. b) krizového zákona vyplývá, že zákaz prodeje a poskytování služeb se nevztahuje na provozovny realitního zprostředkování. Proto naše kancelář zůstává otevřena bez omezení.

provozní doba kanceláře:
Po - Čt od 9 - 17 hod
Pá od 9 - 15 hod

Jak se staráme o Vaši bezpečnost při obchodech s realitami?

Náš kolektiv, stejně jako ostatní pracovní kolektivy v této době, provází nenadálé okolnosti, kdy například musí řešit případný výpadek některého člena týmu a postarat se o jeho klienty. Proto někteří naši zaměstnanci pracují občas z domova, aby eventuálně mohli zastoupit své kolegy. Také naše klienty už potkala situace, že museli odložit svou přítomnost na jednání z důvodu nařízené karantény. Podobná situace je i na úřadech, na jejichž službách je naše kancelář závislá (úřady, katastrální pracoviště, banky, advokáti, atd...). Pokud taková situace nastane a některé termíny musí být posunuty, prosíme všechny o trpělivost.
Zatím se nám daří udržet tým přítomný v kanceláři zdravý a být tu pro Vás, ať už potřebujete řešit jakoukoliv bytovou potřebu nebo potřebu peněz či financování.

telefon na kancelář: +420 377 226 767
email na kancelář: info@pubec.cz
Kompletní seznam kontaktů na naše makléře naleznete v odkazu zde.

Hygienická opatření

Snažíme se minimalizovat pohyb většího množství osob v naší kanceláři tím, že veškeré prohlídky nemovitostí i osobní jednání realizujeme ve větší míře po předchozí telefonické či e-mailové dohodě. Získáváme tím lepší přehled o všech návštěvách v prostorách RK.

Po každém jednání probíhá úklid a dezinfekce zasedací síně, ošetřujeme také nejčastěji používané předměty a plochy jako vstupní dveře, recepční pult, sociální zařízení, apod...
Používáme veškeré dostupné ochranné prostředky: roušky, dezinfekci a v případě potřeby i rukavice.

V souvislosti s tím také prosíme Vás - naše klienty, abyste při návštěvách u nás či při prohlídkách nemovitostí dodržovali hygienická opatření a vstupovali do prostor s ochrannou dýchacích cest. Ve 3.patře budovy po vstupu do prostor naší kanceláře je k dispozici na viditelném místě na recepčním pultu dezifekční gel na ruce.

Prohlídky nemovitostí

V této chvíli častěji realizujeme tzv. videoprohlídky nemovitostí, díky kterým jsme schopni odprezentovat nabízenou nemovitost bez nutnosti návštěvy nemovitosti. Videoprohlídky jsou k dispozici v detailu inzerátu nemovitosti nebo je můžeme na vyžádání zaslat emailem formou odkazu na video.

Běžné prohlídky zajišťujeme samozřejmě také, dbáme však důrazně na dodržování hygienických opatření.

Smluvní dokumenty a jejich podpisy

Pokud upřednostňujete co nejmenší styk s veřejností, lze veškeré smluvní dokumenty zasílat, kontrolovat a následně i podepsat buď emailem (přes scan) nebo na dálku (poštou) a nebo nově také elektronicky.

Podpisy a dokumenty, které se musí úředně ověřovat, můžeme zasílat poštou, abyste si zajistili podpis v blízkosti svého bydliště, nebo ověřujeme v horním patře naší budovy v advokátní kanceláři, kde se podpis objednává na konkrétní čas. Tím redukujeme čas pobytu ve vnitřních prostorách.

Potřebujete prodat nebo pronajmout nemovitost?
Sháníte nové bydlení nebo nájem?
Požadujete pouze právní servis?
Nebo byste jen uvítali radu či konzultaci?

 

"Jsme tu pro Vás a děláme maximum proto, abychom Vám pomohli s řešením jakéhokoli realitního obchodu, a to i v případě, že jste se dostali do nestandardní situace. Nebojte se zavolat a konzultovat s našimi makléři Váš problém či potřebu. Dokážeme Vám poradit i přizpůsobit průběh obchodu. Ke každému klientovi i zakázce přistupujeme individuálně.

Přejeme Všem pevné zdraví!

Váš tým RK Pubec"

 

autor článku: redakce Blogu


Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin