Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Developerské projekty v Plzni v nabídce Pubec - podzim 2019

7.10.2019

Developerské projekty zůstávají v oblasti realit stále jedním z nejžádanějších témat.

 

V Plzni je 34 rozestavěných projektů

Poptávka po koupi nových nemovitostí (bytů, rodinných domů, ale i nebytových prostor včetně kanceláří) je stále velmi nenasycená, a přestože aktuální počet rozestavěných projektů v Plzni je 34, možnosti výběru koupě nemovitostí v projektech jsou poměrně omezené.

Hlavně proto, že spousta projektů byla z velké části vyprodaná, již v počátečních fázích výstavby a dnes developeři staví pro konkrétní budoucí kupující. Z analýzy, kterou jsme dělali na jaře 2019, vyplynulo, že v daném čase bylo v nabídce v rámci projektů nové výstavby, pouhých 163 volných nemovitostí k prodeji. Mezitím se ale do nabídky dostaly projekty, které přináší nové možnosti výběru.

 

Nové projekty v nabídce RK Pubec

V naší nabídce nově naleznete dva bytové projekty – jedná se o 3. etapu úspěšného projektu Unicity Plzeň, ve kterém naleznete byty na prodej na Borech. Tato etapa má své specifikum v tom, že je méně zaměřena na investory kupující byty do nájmu. Svoji nemovitost v ní tak mohou najít klienti, kteří hledají bydlení pro svoji rodinu. Jsou to převážně byty s dispozicí 1+kk, 2+kk, 3+kk i 4+kk.

Byty Poděbradka II jsou druhým projektem navazujícím taktéž na úspěšnou výstavbu Poděbradky I. Bytový projekt Poděbradka II je určen zejména pro klienty upřednostňující pohodlné bydlení v centru Plzně. Tyto byty na prodej v centru Plzně v Poděbradově ulici budou mít dispozice 1+kk a 2+kk.

autor: redakceSouvisející články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin