Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Byty k okamžitému nájmu - pro studenty, zaměstnance i manažery!

14.10.2019

Změnila se úroveň nájmů za posledních 10 let?

Určitě ano. Vzpomínám si na vlastní zkušenost, jak jsem před více než deseti lety hledala svůj první nájem bytu. Bylo to tehdy pro mne velmi náročné. Měla jsem dojem ze všech nabízených bytů, že nic není to pravé a nájem každého z nich by vyžadoval nějaký kompromis. Buď chyběl v domě výtah, zašlá kuchyňská linka pamatovala ještě Rakousko-Uhersko nebo se nalézal byt v přízemí a za oknem jezdila tramvaj, která svým zvoněním pravidelně připomínala svoji přítomnost od brzkých ranních hodin. O to větší mám radost, že se za poslední roky možnosti nájemního bydlení v Plzni posunuly mílovými kroky vpřed.

 

Co byste klientům nabídla?

Aktuálně mohu klientům hledajícím nájem bytu nabídnout moderní nájemní bydlení na úrovni srovnatelné se zahraničím a na to jsem hrdá. Byty se nacházejí v Plzni - Jižním Předměstí v novostavbě a ke všem jsou poskytovány praktické služby jako prádelna, kavárna, půjčovna kol, jóga místnost, společenská místnost, recepce, 24 hodinová ostraha, wifi a další. Všechny byty jsou již vybaveny novým moderním nábytkem a spotřebiči, zkrátka vším, co člověk potřebuje k okamžitému nastěhování. 50 metrů od domu se nově nachází i zastávka MHD, která dělá místo ještě atraktivnějším. Co já bych za takový pronájem dříve dala...

 

Co byste nám řekla o lokalitě?

Atraktivita projektu spočívá především v jeho umístění v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity v ulici Magisterská v Plzni. Tato lokalita již není spojována jen s industriální výrobou a působením Západočeské univerzity, ale v posledních letech se výrazně rozšířila i o rezidenční bydlení. Vznikla tím velice zajímavá část Plzně, která spojuje výhody rychlé dostupnosti centra města, široké nabídky nákupních možností a zároveň dosažitelnosti průmyslové části Bor i univerzity studentům. Klientům preferujícím rušný městský styl nabízí Plzeň velký výběr kulturního a společenského vyžití.

 

Pro koho jsou byty vhodné?

Projekt Unicity Living nabízí širokou škálu služeb a individuální přístup. Velikosti bytů a jejich dispozice umožní bydlení různým skupinám zájemců, tedy jak studentům plzeňských univerzit, tak lidem pracujícím v průmyslové zóně. Zcela jistě jsou vhodné jako plnohodnotné manažerské bydlení! Tato ojedinělá nabídka bydlení v plně vybavených jednotkách o dispozici 1+kk a 2+1 s nadstandardními benefity je v Plzni totiž naprosto ojedinělá! Příjemné prostředí umocňuje udržovaná zeleň ve vnitrobloku i v okolí domů a přispívá tak ke komfortu tohoto bydlení.

 

Výhody pro nájemníky:

  • bez provize realitní kanceláři
  • ihned volné k nastěhování
  • moderní vybavení včetně spotřebičů
  • praktické služby v domě
  • další výhody při osobním jednání

 

Kontakt na makléře:

Petra Lehká
(+420) 731 150 344
lehka@pubec.cz

Lokalita projektu: Plzeň – Bory, Magisterská ulice (vedle ZČU)

 

autoři: redakce blogu, makléřka Petra Lehká


Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin