Realitní kancelář | Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Aktuální opatření při obchodech s realitami

20.3.2020

Vážení klienti,

dovolte, abychom Vám přinesli alespoň základní odpovědi na Vaše dotazy.

Jak je to s realitní činností v době mimořádných opatření?

Dle usnesení vlády České republiky ze dne 19.3.2020 č. 264 o přijetí krizového opatření se zákaz prodeje služeb v provozovnách, stanovený v bodě I/1 usnesení vlády ze dne 14. března 2020 č. 211, vyhlášeném pod č. 82/2020 Sb. nevztahuje na realitní zprostředkování a činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Má realitní kancelář otevřeno pro veřejnost?

Ano, díky výše zmíněnému usnesení opět můžeme poskytovat naše služby v plném rozsahu včetně konání osobních prohlídek nemovitostí. Naše kancelář bude po dobu nouzového stavu v provozu pro veřejnost:

každý pracovní den od 9 - 15 hod.
telefon na kancelář: +420 377 226 767
email na kancelář: info@pubec.cz
Kompletní seznam kontaktů na náš tým naleznete v odkazu zde

Jak zachovává RK bezpečnost pro obě strany při obchodu s realitami?

Snažíme se minimalizovat pohyb většího množství osob v naší kanceláři tím, že veškeré prohlídky nemovitostí i osobní jednání realizujeme pouze po předchozí telefonické či e-mailové dohodě. Máme tak nejen lepší přehled o všech návštěvách v naší RK, ale mohli jsme také vyhradit příslušné zasedací místnosti pro tyto účely a zajistit jejich častější úklid a dezinfekci. Používáme veškeré dostupné ochranné prostředky.

V souvislosti s tím také žádáme klienty, aby upřednostňovali telefonní a elektronickou komunikaci s makléři a vždy se s nimi domluvili dříve, než nás navštíví. Dále všechny klienty prosíme, aby při domluvených návštěvách kanceláře či při prohlídkách nemovitostí dodržovali hygienická opatření a vždy použili ochranné prostředky.

Děkujeme za pochopení a přejeme Všem pevné zdraví!

Tým RK Pubec

autor: redakce Blogu


Více k tématu

redakce Blogu Pubec

Sdílet odkaz na článek


Související články


Sledovat nové články

Články z Blogu | Realitní bulletin