Realitní kancelář
Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Mgr. Jiří Tomášek


Z vlastní zkušenosti moc dobře vím, co to znamená svůj byt nebo dům prodat či pronajmout, a naopak jaké to je, hledat si nové místo k bydlení a další životní etapě. A že to všechno je pro člověka velmi důležité. I to byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se před téměř pěti lety rozhodl věnovat realitám a zprostředkovatelské činnosti. Nejprve v Praze a od letošního roku i v Plzni, kam jsme se s rodinou přestěhovali do nově zrekonstruovaného domu po prarodičích.


Celý můj dosavadní profesní život byl vždy úzce spojený s prací s lidmi. Myslím, že umím druhým naslouchat, porozumět, najít řešení ve specifické situaci. Nesnažím se vidět věci a lidi pouze tak, jak jsou, ale také jaké být mohou. Baví mě odhalovat potenciál – u nemovitostí i u druhých, a rád přijímám výzvy.


Mým cílem je být realitním profesionálem, který dokáže své klienty bezpečně a spolehlivě provést celým procesem realitního obchodu až k závěrečnému předání klíčů a výplatě peněz. V profesionálním přístupu, nadstandardních službách a orientaci na klienta jsem našel společnou řeč s filozofií Realitní kanceláře Pubec, do jejíhož týmu patřím. Výsledkem mé práce jsou především spokojení klienti, kteří rádi předají doporučení svým známým. A takovým bonusem navíc leckdy také nová přátelství.

Mgr. Jiří Tomášek

Prohlédněte si další weby RK PUBEC:

Chci prodat nemovitost