Realitní kancelář
Na trhu s nemovitostmi od roku 1990

Bc. Zdeněk Helma


V Realitní kanceláři Pubec působím od roku 2011. V realitách se pohybuji již od roku 2006, kdy jsem prodával nemovitosti z majetku Města Plzně. Zkušenosti z předchozího zaměstnání a také znalosti fungování mechanismů územně samosprávních celků využívám poměrně často dodnes, a to mj. v opakované spolupráci s městy a obcemi při pozbývání i nabývání nemovitých věcí (př. Město Blovice, Obec Letkov, Město Plzeň).

 

Rád přijímám výzvy

Rád vyhledávám a přijímám výzvy, proto jsem se s potěšením ujal v RK většiny zakázek, nejednou velmi komplikovaných, realizovaných v rámci insolvenčních řízení a veřejných dobrovolných dražeb, a to z různých koutů ČR.

 

Developerské projekty

Cizí mi nejsou ani developerské projekty. Mezi ty nejzajímavější lze bezpochyby zařadit téměř osmdesát zasíťovaných stavebních pozemků v Letkově, V Podlesí II., či srovnatelný počet bytů a rodinných domů v Plzni – Újezdě, ul. Na Dražkách.

 

Individuální přístup a potřeby klientů jsou důležité

Ke každé zakázce – velké i té malé – přistupuji vždy stoprocentně s cílem o maximální spokojenost všech zúčastněných stran. Jsem přesvědčený o tom, že individuální přístup, naslouchání potřeb klientů a jejich následné efektivní řešení je zcela určitě správnou cestou, kterou se mně – věřím – daří úspěšně naplňovat.

Bc. Zdeněk Helma

Kontakt

Bc. Zdeněk Helma
Realitní makléř
Mobil: +420 734 754 067
Tel: +420 377 226 767
helma@pubec.cz

Prohlédněte si další weby RK PUBEC:

Chci prodat nemovitost