O firmě

Jak prezentujeme zakázky

Na prezentaci zakázek klademe velký důraz

V dnešní době existuje obrovské množství možností prezentace nabídek nemovitostí k prodeji. Naše kancelář dlouhá léta sleduje efektivitu jednotlivých marketingových nástrojů. Jednoduše řečeno, se snažíme hledat pomocí zpětné vazby od našich klientů ty nejvhodnější nástroje pro nabízení nemovitostí k prodeji či pronájmu tak, abychom co nejrychleji našli zájemce o koupi či nájem objektu.

Prezentace zakázek na vlastních internetových stránkách

Prezentace zakázek na vlastních internetových stránkách

 

Všechny aktuálně nabízené nemovitosti se prezentují na vlastních webových stránkách www.pubec.cz, které jsou pravidelně aktualizovány. Webové stránky jsou vytvořeny tak, aby klient co nejsnáze našel nemovitost dle jeho představ.

Návštěvnost stránek a další zajímavosti

Stránky www.pubec.cz ročně navštíví přes 100000 klientů. Již téměř 5000 klientů je registrováno k odběru informací o nemovitostech, které jej zajímají.

Prezentace zakázek na významných realitních serverech

Prezentace zakázek na významných realitních serverech

 

Mimo vlastních stránek jsou nemovitosti klientů inzerovány také na dalších realitních serverech jako např.:

  • www.sreality.cz
  • www.reality.cz
  • www.nemovitosti.cz
  • www.viareality.cz
  • a další.

Celkový počet inzerovaných nemovitostí

Celkem inzerujeme na 11 realitních serverech v rozsahu okolo 500 nemovitostí měsíčně a to včetně bannerové a kontextové reklamy.

Inzerce ve vlastním realitním časopise

Pubec bulletin

 

Realitní kancelář PUBEC vydává vlastní časopis od roku 1994. Je distribuován zdarma v Plzni a okolí prostřednictvím inzertních časopisů nebo roznáškovou službou. Dále je zasílán stálým klientům, investorům z řad její klientely a cíleně do lokalit, kde aktuálně nabízí zajímavé nemovitosti.

Tisk Bulletinu

Bulletin vychází 6× ročně v nákladu 40000 výtisků. V Plzni je distribuován na šesti odběrných místech ve městě.

Inzerce v inzertních časopisech

Prezentace v inzertních časopisech

 

Nabízené nemovitosti jsou inzerovány i v ostatních periodikách. Jako například v realitním časopise Real city, Realit, viaReality, deník Reality či inzertních novinách Inwest, Annonce a dalších.

Celková inzerce RK Pubec

Nemovitosti našich klientů se objevují v inzertních tiskovinách v celkovém nákladu 500000 kusů.

Inzerce ve výlohách

Inzerce ve výlohách

 

Jedním z nástrojů prezentace zakázek jsou též inzertní vývěsky. Vývěsky jsou k dispozici na různých místech Plzeňského kraje.

Aktualizace vývěsných ploch

Nabídka nemovitostí na vývěsných plochách je průběžně aktualizována.

 
Potřebujete prodat nemovitost? 

Prohlédněte si další weby RK PUBEC: